Červen 2011

Festival Fantazie

29. června 2011 v 21:33 | Tobinka |  Banány
Jé, téma týdne jsou Seriály, to zas bdue článků o Šehrezádě, o Ulici, o Ordinaci, ale žádný hovado nenapíše o kouzlu seriálů, jejich genialitě atd atd.

Jo, kde sem to zkončila, jedu na Festival Fantazie a som strašné hovado, nemám tu přednášku hotovou. Ale to se stihneeee :D

Nom, Festival fantazie je Fantastické léto v Chotěboři, tedy, Fantastických 10 dní za fantasticky veliké peníze. Hej, ale tvrdě sem pracovala a tak jedu. Na týden. Pak s blondýnou na chatu. Kdyby nějaká tajtlík z Českého krumlova chtěl můj autogram, ať se sem podepíše ...Nevěř si tolik, Tobi

Tady máte sexy blikavý banner XD
Adios, muchacho

Kachna je sama....cože?

27. června 2011 v 20:36 | Tobinka |  Co se najde v Japonsku
Recenze. Tvl, a na epické anime ! Wu. Nikdy bych neřekla že po třech letech věrného yaoismu skončím u heteráckého klišé, a až to doukám bude to Torchwood v ženském provedení. Geronimo~


Název: Kaichō wa Maid-sama! - Kachna je sama
Rok výdání: 2010
Žánr: Shoujo, echii, school, maid
Počet dílů: 26

Mladá studentka střední školy Seiko, která ještě donedávna byla čistě chlapecká, a dívky jsou tu v značné menšině, si vymohla funkci předsedkyně školní rady, a tím i více respektu pro všechna děvčata. Všichni chlapi z ní mají nahnáno, poněvadž pokud dělají něco co je proti Misakině srsti, knock-outuje je lůrou nos-koule-solar. Umí aikido. Na druhou stranu je její rodina velice chudá, a tak Misa-chan chodí na brigádu do Maid Latté. Do této kavárny náhodou zavítá jeden ze školních krasavců - spolužáků a je ohromen, stává se z něho stalker a milovník. Do Maido chodí každý den a Misaki znepříjemňuje život. O tom, že tam rázná předsedkyně pracuje však ví jen on, a tři idioti, kteří Misu zbožňují jako Maidku, a stále se snaží sbírat body a porazit ji v pokeru, aby se s ní molhi vyfotit.
Tenhle kousek bych strčila každému, najdeme zde slečny švitořící jazykem seme-uke, děvčata, která Misu milují, a Usuiho, který Misaki týrá tím, že líbá jiné chlapce.

Upgrade bude až to dokoukám XD
Hodnocení: 9/10 ... je to uslinatnější, ale to se přežije.


Ochutnávka v podobě prvního dílu ~ !


Rovnice ne zcela matmatická, ale za život mnohem více praktikovatelná

26. června 2011 v 21:44 | Tobinka
Depka je věc mocná, zlá, zcela běžná u lidí do 26 let, zvlášťě u jedinců, jejichž drahé polovičky způsobují starosti, žaludeční vředy a tak podobně.


/wtf, po monitoru mi leze nějaký hmyzec, sázky na to jestli uteču nebo zničím monitor biolitem....hýbe se to O_O/

Vlastně vám toho tolik říct nechci XD
Jen znepříjemnit život o rovnici, kterou mám ověřenou, fakticky funguje, ale projevy a následky se liší.
Budu tu žvatlat o čemsi co nazvali zamilovanost.
Rovnice odpovídá tomu, že čím více po polovičce toužíte, tím více se něčím nacpáváte, projevy se pak liší jestli váha stoupá či klesá ( a běda vám )
Objevuje se i defekt "nedokonalosti" kdy jedince zasáhne rovnice neekvivalentí, a on nejí vůbec, lidi, serte na to, vašemu bojfendovi je fuck jestli máte 46.6 kg nebo 46.7, fuck že yo. Muži v praxi, to známe. Věděly jste, milé dámy, že většina mužů tvrdí že má radši přirozenou krásu, namísto make-upu, barev atd? Je velice hezké, že ti muži toto tvrdí, ale každá přikývneme, že Bravo girl je dobrý tak na grilovací podpal. Záchvaty nudy ve škole. Jo a nepište si po rukách jména svých milých, nepište je do učebnic které pak chcete prodat a...mohla bych kecat až do rána, protože doktor kterej mi zachránil život se sekl a mám za křeče ale to vás vlastně nezajímá. Hej, melu z cesty. A to su nic nechlastala. Ajo, byla som v Mostě na cosplayi, to bude tím. Průžasná Tobinka končí, vy to stejně nebudete číct XD
Pokud máte zvrácené choutky se zabít, doporučuju kliknout sem, považujte se za varované, já se tam nedokážu podívat XD

Krátké vyjádření k posranecké sněmovně

21. června 2011 v 21:25 | Tobinka |  Fialová popelnice
Nemám zájem ztrácet tu čas nad vládou. Taková kravina. Stejně se odstěhuju z téhle mizerné země, hahá, o nebohého poplatníka daní méně.

O co jde? Ta hovada chtějí schválit důchod až v 70ti, vychcanost, že? když moje 65ti letá babička už sotva chodí od toho jak celý život pracovala, prožila válku, no k posrání, když je průměrná světová úmrtnost asi 75 let. Prostě to serou, aby ty nebohý lidi trápili ještě víc, aby důchody nemuseli vyplácet tolik. Jim se to řekne,celý život sedí na prdeli s schvalují píčoviny. Pryč s parlamentem čech. Do prdele si to strčte, až budete 45 let makat jak mourovatý, hoši.
Maršál domluvil.
Označuji to jako hovadinu týdne.
Commercial demo

20. června 2011 v 19:51 | Tobinka |  Madness
Jen lákám na přednášku Japonské reklamy, kterou budu mít na FF i na Advíku, pokud ji vůbec dodělám a pokud ji stihnu přihlásit XD

Mám tu takovou jedohubku pro sebe a sestřičku Rip, která podává návod jak svléknout naše drahé polovičky, i když někdy se drahé nezadjí býti, a nebo se zdají býti nečím co nejsou.
Hu. Depka je tu. Naučte milovat šutr.


My name is...

13. června 2011 v 21:51 | Mé velorodí |  Banány
..Dante ... Do you'r homework first..ARGH!


Pamatujete si tohle? jak Vás to děsně rozčílilo a zabíjeli by jste i kuřetem, které j ste měli k obědu? (wtf fuj)

Ten floutek říkající si Dante....krom toho že vypadá jako skunk, má maximálně 18 let, i když si vzpomeneme na Nera, nebyl tak pochcíplý.
Spor o to, kdo to je a kde se vzal je jasný....Je to Dante 13tka. Autoři tak podkopali veškeré fanarty o malých Spardaboys s bílými vlasy jak se miliskují.

Nejsexističtější ze všech Dantů tento problém vyřešil headshotem..
(Kdo nepozná fanfáru na konci, nemá co dělat na mém kawaii blogísku. YAy)

Nicméně ti vocasi v Ninja Theory to nevzdali, na E3 konferenci, kterou jsem prochrápala u Matta Smitta bhyl puštěn nový trailer. ( Většina lidí ale naprosto všechny ostatní trailery ignorovala, měli orgasmický záchvat z Ezia šedesátníka. ALTY *w*)

(Hey, na podobnou písničku bylo AMV na anime yuri Torchwood!)

Vypadá to jako dobrá hra. Ten Skunk má i něco jako červený kabát (Víte proč má Dante v každém díle jiný kabát? Rozřeže si ho Rebellionem, jak ho nosí porád přez rameno XD idiot...a občas ho i nechá zapálit nebo ho pujčí Nerovi XD)

Na štěstí pro písíčkáře, tahle slátanina srtojí 1400 a je na konzole. Budeme ušetřeny. Pokud nevstoupíme do vod 4chan.

Takže zpět, vypadá to dobře, líbí se mi hudba, provedení města které vypadá kurva Italsky, to že když mu zbělají vlasy a vypadá jako hybrid Dante-Nero-Vergil se mi už ale nelíbí. Nevědí co by.
Nekoupím si to. Od toho mám svého otroka. Teď si koupil limitovanou edici KH II...Je čas nakopat prdel....no těm potvorám tam. Chci hru Doctor Who. Pořádnou. Na závěr si spravíme chuť s AC: Re

(Měli by jít titulky k té psycho písničce)


Ps. K tématu týdne: Vesmír, bych toho mohla napsat milion. Ale jsem líná. Smontovala jsem si skří%ň. A stále jsem žena.
Takže: Stáárgejt, jubisaft, spáárkl!
Pro téma Vesmír jděte na Scon a Battlestar Tardis na FF za 3 týdny. I'm leaving.
I Steven je fajnější charakter. Mmm...mám rozdělaný cosplay....pro zasvěcennéThe Blue box

8. června 2011 v 19:03 | Tobinka |  Z druhého konce vesmíru
T. A. R. D. I. S.

Aneb Time And Relative Dimensions In Time. Fí.
Budu psát o Tardis. Sporťák v cestování časem. Žádná hopsátka z jiných seriálů, nejdej bože knih (Vynález zkázy byl prosimvás co?)

The Tardis by Disent http://disent.deviantart.com/art/The-Tardis-30529477


Tak tohle je ona(nebo on, nikdo neví O_o)
Doveze vás kamkoli v čase a prostoru. Někdo by řekl, intimčo, ale věda Timelordů zní "Uvnitř je větší" A tak v Tardis najdeme knihovnu, bazén, několik ložnic, šatnu kterou by záviděla i Jessica Simpson, a jen Doktor ví co ještě. Je defacto nekonečná. A cestování je vzrůšo.


Její majitel má pro Tardis mnoho jmen jako například : Loď, Modrá budka, Kabina, nebo občas i Policejní budka, a v soukromí i Sexy :D

Nápis co nemůžete přečíst zní takto:

POLICE TELEPHONE
FREE FOR USE OF PUBLIC
ADVICE AND ASSISTANCE AVAILABLE IMMEDIATELY
OFFICERS AND CARS RESPOND TO URGENT CALLS
PULL TO OPEN

Co je na Tardis ale nejzajímavější, je veskutečnosti živá, vyrostla, nebyla vyrobena. A je poslední ve Vesmíru. Stejně jako poslední Pán času, který ji kdesy, v soustavě Kasterborous, na planetě Gallifrey, před mnoha lety prostě fouknul. Byla , je a bude poruchová. A Sexy.

A jakže Tardis funguje? Vzlétne, do časového víru - Vortexu, kde se rozloží a pomocí které se přenese kamkoi. A pak se náhle zhmotní u vašeho baráku.


Takže hurá do Vortexu a jdem zbírat sexy chlápky 8D


A nezapomeňte, TARDIS je všude! XD
A když krást, tak se zdrojem. Jinak Daleka na vás ~