Slash girl vs. Star Trek

6. října 2011 v 18:33 | Tobí |  Z druhého konce vesmíru
aneb jak se yaoistka dostane ke Kirkovi a jak se to vlastně stalo
Obsahuje spoilery ze života, protože tohle se může stát i VÁM!


Vezmeme to tam, kde to začalo...i když, dlouhá doba od Big Bangu .. moc kecám :D

...je vám 8, chcete morče a dostanete kabelovku.
...je vám 9, každý den se koukáte na Totally Spies, Krák Šamanů je strašná blbost. Máte morče
...je vám 10, hrajete si na Krále šamanů a víte že na A+ dávají dospělácký filmy. Neznáte Naruta. Pikachua máte na batohu. Morče má mladý a vy nevíte jak to.
...je vám 11, strašně chcete být jako čarodějka Lina, zahodili jste Pikachua, a o Narutovi jste už slyšeli. Morče má další mladý a taky hlad.
...je vám 12, na A+ dávaj divnej seriál s růžovovlasou zpěvačkou a vy běháte doma a řvete "já sem Naruto", Krále šamanů už si nepamatujete, ale zase sbíráte pokemony. Ve škole se díváte na Star Gate a vaše morče umřelo.
...je vám 13, googlíte yaoi ve velkým, Naruta máte na batohu, a potkáváte první spoluotaku. Zjistíte že existuje Star Trek, ale dál vás to nezajímá. Navštívíte poprvé Animefest s maminkou a jste jak Alenka v říši divů. Všimnete si, že už nemáte žádný zvířata.
...je vám 14, chodíte na cosplay srazy, yaoi máte v každém sešitě, objevíte Ameriku - chci říct Shippuuden, váš prospěch ve škole se zhoršuje, koukáte na Star Gate a zjistíte, že lidi se na vás divně koukaj, a nikdo se s vámi nebaví a dozvíte se že ve Star Treku byli nějaký dva teplý - fuj, je to starý, ruce pryč, přemýšlíte co za kravinu je ten Doctor Who a proč je na to pořád reklama, objevíte FF.net
...je vám 15, objevuje se Hetalia, vaše pověst je šílená jako vy, zjistíte že ty chlapi ve Star Gate by se skvěle párovali, nevíte které anime nebo doujinshi stáhnout dřív, začínáte hrát hry a stává se z vás novice geek, nikdo se s vámi nebaví a nevíte, kde máte školu
...je vám 16, přestáváte sledovat yaoi, a dostáváte se k slashi, mezi lidmi jste známí, vaše druhé já vám ukáže hrané gay sci-seriály, milujete Doctora Who a anime blogy mažete z prohlížeče, Star Trek je stále fuj, děláte yaoi magazín a pořídíte si kočku
...bude vám 17, dojde veškerý slashový materiál na fandomy, které jste dosud sledovali, zapoměli jste na anime, zajímá vás jen Doctor a jeho sexy zadek, vaše životní láska vám zlomí srdce, sledujete lesbické seriály, místo Buffy dávají Star Trek a vy zjistíte, jak je ten starý seriál zatraceně sexy a nic jiného vás nezajímá, jste Geek jak cyp a nikdo vám to nevezme..

Dál jsme se v evoluci nedostali, Star Trek teď hýbe mou osobností. Vyvádím jako 13tka u hardyaoi jen když se na sebe Spock s Kirkem podívají. Mám stažené filmy, na twitteru stalkruju Johna Barrowmana(i když s tím nemá nic společného) a nevím kde bych ještě našla české K/S povídky, které neznám. Sháním titulky k Duraraře a bavím se se starými známími. Nikdo tu posedlost nechápe, ale oni jsou prostě děsně rozkošní. Můj malý školní osobní laptop je plný shounen-aie, umím i něco vulkánsky. Došla jsem k názoru, že pokud mě nějaký chlap chce, musí umět zvednout jen levé obočí.
Stahování původního Star Treku potrvá dlouho. Doctor Who zatím zkončil, jedu do Anglie, a jsem šílená. Sehnala sem figurku Spocka v knihkupectví, měli i McCoye!

Tohle se stalo každýmu, a komu ne, tak lhal :D
Je to prachsprosté vyprávění ze života, stále si myslím že BattleStar Galactica je o ničem, ve škole si stále ptají co to je za Japonce a koukají na nebohého Doctora na mém laptopu.

Kdo tvrdí že Spock s Kirkem jsou jen přátelé, dostane figurkou Sephirotha po hlavě.Ta figurka váží půl kila. Fakt.

Perhaps! Tak zase příště >)
A připište nějaký stránky s povídkama!
 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 16. října 2011 v 11:54 | Reagovat

Moc pěknej vývoj :D

2 el el | 9. ledna 2013 v 11:25 | Reagovat

jako bych četla svůj vlastní příběh...No jo, fantasy, slash, Doctor Who a Torchwood..

3 el el | 9. ledna 2013 v 11:26 | Reagovat

PS. Star trek je mojí nejnovější posedlostí, postavičky závidím :-D

4 Guizmo Guizmo | 7. června 2013 v 17:46 | Reagovat

Počkej až začneš hrát dračák... úplně to v tom seznamu vidim.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama