John Barrowman breaks my heart

13. listopadu 2011 v 20:48 | Tobí |  Co nepatří na tuhle planetu

Nebudu se moc okecávát o Londýně a všech těch úžasných věcech, které tam můžete vidět ale přejdu k věci 8)


-Aby jste se na takový koncert dostali, musíte zbombardovat firmu, co zařizuje vstupenky emaily, protože je to už skoro týden od onoho koncertu, a lístky stále nepřišly (!!)

-Potřebujete hodně peněz, jen to zpropadený triko stálo 20 liber, a to měl asi 4 různá. Prodávali i jeho kuchařku, což byla rána podpás, kdybych to věděla, nekupuju si vulkánskej župan.

Byla jsem na hodně koncertech, ale ty lidi jako byli tady jsem nezažila. V sále se zhaslo a fanynky a fanoušci, většinou ve věku 40 a více, začali nezhýrně ječet, a když padla opona a první co jsme uviděli byl Johnův skvělý zadek, většina lidí dosáhla na kraj ječivého limitu. Jen co se rozezpíval božským hlasem, strhla se vlna potlesku. WOW

Když odspíval prvních pár písniček, začal vyprávět. A tak se to střídalo, zpíval a vyprávěl. A neuvěřitelně chytal záchvaty smíchu xD

Vyprávěl o tom, jak dostal doktorát, a jak nesnáší sudoku, kterého jeho milovaný Scott pořád luští, o tom jak načapal maminku nahou v kuchyni (později se pak objevila v kostýmu sexy policistky i s Johnovým otcem na podiu), o jeho sestře která se bude vdávat, o tom, jak natáčeli Torchwood - i jak létali s Eve Myles do Los Angeles, a na palubě měli zdarma šampaňské a tak jako pravý skotský muž všechno vypil a jak chodil po palubě a předstíral že je primadóna, o tom jak se kámarádil s Davidem Tennantem.

Byl to neuvěřitelný zážitek, mínus je, že musíte mluvit dobře anglicky - máti mu nic nerozuměla a pořád remcala - a pak jste se celý koncert smáli když mluvil a plakali, když zpíval tu nádhernou melodii pro svou rodinu (po které jsem toužila aby zazpíval).

Když pak zakončil svou skoro hymnou I am what I am celé divadlo o velikosti národního úplně plné se postavilo a začalo mu mávat a tleskat nebo zpívat s ním.

To vám prostě pohne se srdcem.

Příběh zkončil po nevěřitelných třech a půl hodinách vystoupení /ahahaha, někteří čeští zpěváci by se mohli učit/ Odnesla jsem si domů tričko, tašku, a vzpomínku do konce života.

Ještě klika že to vypadá na Turné i příští rok a tak se letošní mnohonásobný orgasmus v Londýně může opakovat několik let 8D

Za pár dní bude v HMV na Oxford Street podepisovat DVDčka s Miracle Days, kdyby tam náhodou někdy byl /29.11/


John pro mě není jen zpěvák, je to Bůh, je to životní styl ~^^


_________
Aby jste si nemysleli, těším svou bolest jedním takovým shipem.
Špatně se hledá, s v knihách to pak zkazí autor prohlášením o jejich skutečném vztahu, ale ve, to vulkánec.
Závislost vznikla díky hře pro dva, kde pomoci stisku dvou tlačítek na ovaladači vyvoláte zajímavé pohyby.

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 14. listopadu 2011 v 17:45 | Reagovat

... máš mojí upřímnou zívist >:3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama