La bella vita in Italia

1. listopadu 2011 v 22:06 | Los Tobinos |  Banány
Já vám řikala že pojedu do Florencie >D
A oni teď byly prázdniny, a FanCity a já chodila po Eziových stopách a shipovala a shipovala...

Teeheee...v Sobotu valím do Londýna, na koncert lístky nemám, asi se poseru XD
John nabaluje stylisty a já sem na blond a asi nejsem alergická na barvu ~


Firenze, primo giorno - Příjezd
Bože, to je ale blbý město! Tady prostě s transitem /také velké auto/ nezaparkujete. Ale my zaparkovali, na černo, přespali a přeparkovali druhý den.
Když sme vlastně přijeli, byla tma, a tak bylo krajně nelogické očumovat taliánské zadky a bylo rozumné hledat, kde kempit poblíž centra. Zaparkovali sme u nějaké zadělané hlavní silnice, takže druhý den sme vypadali hůř než zombí.

Secondo giorno - Den druhý
Ráno sme se rozhodli přeparkovat někam blíž k centru. Tobítko nadšeně vyskočilo z auta, aby se rozhlédlo po okolí, podívalo do říčky za zídkou a všimlo si GamePlanetu, ale nevzrušeně naskočilo zpátky. Až pak - z čista jasna, u snídaně z plynového vařiče zpatřilo tohle:


Odtrhla sem si jídlo od papuli a běžela vzít krámek útokem. Nepředstavitelně drahý ale fantastický obchůdek, plný mang a figurek, z nichž dvě dostaly místo na mé poličce slávy - Chibi Kanada a Nerouš. Veškeré mé finance tedy padly na figurky a dva pohledy, které sem zapomněla poslat XD

Vylezla sem na horu na Dóm, i když sice ne Ezio style, ale po schodech a se zaplacenýn vstupem, a dostalo mě, že nahoře, na tý zadělaně vysoký kupoli nemaj nic proti sebevrahům! To bylo cool.

Pak sme si prošli starou věznici na Pz. della Signorina, nu co vám povídat, taká uchylná socha tam, no, památek jak cypů, lidí ještě víc.
Večer sme šli na véču, tak to funguje, a co nevidím, jeden číšník pořád plácá toho druhého, a tak sem ani nevěděla, jakou pizzu sem si dala, ale pořád sem ty dva stalkerovala >:3
No vypili sme asi dva litry vína a to už sem si myslela že se mi nic lepšího stát nemůže.
Omyl. Velký jak Spockův... blbej pokus.. - Zaplatili sme, vylezli z maličké hospůdky na ulici.. a srazili sme skupinku cosplayerů, vracejíce se znějakého conu. V tu chvíli mi bylo fuk, že mě Urahara málem odpanil katanou, kterou mi hluboce zaril do žeber. Začla sem bezděčně pištět jak je to cool a husté, naštěstí Bleacheři zmizeli dřív, než sem je začla molestovat >:3

Terzo giorno - poslední den
David a šulín, šulín a David, maxi super panbíčkářská galerie a nějaký superbuzík v těsných červených kalhotech na vysokých botech 8D FUCK YEA..ME GHUSTA

Poslední útok na MangaManiu, vyoftit, pak se vyfotit s Batmanem v GamePlanetu a hurá domů.


Sečteno a podtrženo, nejvíc se mi ve Florencii líbila 4% koncetrace, obchůdek a Dóm, ze kterýho by se hezky skákalo dolů.


Tak za týden zas z Londýna. Tobias, le madame blond <3
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama