Ona je mužochlap!

23. prosince 2011 v 22:39 | Tobinátor |  Fialová popelnice
Informace: Tento článek nemá nic společeného s transvestity, transexuály ani mývaly.
Upozornění: Osazenstvo Kabeš room by mohlo utrpět velkou újmu na zdraví. /oni vědí/

Je to sbírka takových random momentek, a zárovaň jistá masochistická potřeba se s vámi o ně podělit, doufaje, že i v čase smutku, který se, jak předpokládám, nás geeků netýká, půjdete večer po vašem malebném městě, kde už rozkradli veškerou výzodbu romští spoluobčané a budete se hlasitě smát tomu, že váš nejlepší přítel místo ženochlap prohlásil o vaší milence, že je mužochlap. (wow, hustý souvětí XD) > A jo, mám svou dívku 8D


Všichni co si stěžovali, že jdou ve čtvrtek do školy jsou obětmi mého smíchu, ačkoli jsem musela být 7,5 hodiny v práci a bojovat s idiocií Billa Gatese. A dneska to samé. Volno navíc se proměnilo v úmornou práci, při které jsem zjistila, že 90% občanů mého města žije v domění, že mi je stále 8, jako kdysi, když mě viděli naposled; a nebo mě považují za ročník 1980!

Ale 23-12-11 se zapíše do historie.
Dneska stavěli na našem sexy/i náměstí týpíčko, a nějaký pán, zřejmě pražák, se ptá, co to má být. Naše papírnictví plní funkci infocentra - buďto se lidé ptají na věci, na které by se normálně nezeptali, a nebo se ptají, kde je Infocentrum.
A můj milý otec, stále si mysle že jeho cool dcera je heterosexuální, pánovi povídá asi tohle:
,,no jó. tam stavěj nějaké stan a budou tam rozdávat římskej voheň"
Pán zprvu vůbec nechápal, a když sem přestala lapat smíchy po vzduchu, připomínaje rybu, kterou jsem dnes kuchala, osvětlila jsem. že se jedná pouze o Betlémské světlo a takové ty kecy k tomů.

ŽelKirkovi, celou cestu přez půl města sem se řehnila, potkaje celou eskapádu městských drben a jejich přisluhovačů na cestě na mši na počest Havlovi.

Největší šok pro mě přišel až když sem dolezla domů, máma žehlila. A ona žehlí jen u telky. A telkz měla na AXN které nám normálně nejde. A tam jel Star Trek.

My face was like this!


A moje máma měla face like this!


.... Když jsem zjistila že mě nevnímá, musela jsem počkat, než to skončí.
S face like this!


A máma jenom:


A od této chvíle si dovolím tvrdit že moje máma je závislá na Star Treku, a to prosím s Piccardem, a nechce si nechat namluvit že kapitán Kirk měl vlasy.

TwT

_____

A část druhá.
Konečně jsem si dohrála Assassins Creed Brotherhood. Tedy nevím, jestli je opravdu ten Skyrim more epic než tohle, tak mě zabije.
ASDFGHJKLAGSKL!! Bože, nic vís hustýho sem nezažila! U všech Vulkánců a zítra si zahraju Revelations.
Hypotetická otázka: Kolik orgasmů způsobených hrou člověk přežije?


Veselý vánoce a happy new you plný lesbian shipů a kozatý baby přeje Tobí~
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama