Fascinující!

2. ledna 2012 v 23:15 | Tobi |  Fantastično
Informace: Článek je o ničem. 4 dny jsem se kvalitně nevyspala, miluji svého dobrého kamaráda a moje žena mi pije krev. Připočítejme depresi z absence lepící pásky a ze vysloveného zákazu používat odpadkový koš.


Ano. Pod Vánoční stromek jsem očekávala Zaklínače, přestože nebyl hitem letošních Vánoc, avšak, byla jsem nucena si ho zakoupit sama z vlastních prostředků s nyní se potýkám s problémem 'jak do p*či zaplatím PragoFFest'. Do cesty se však staví také problém nového roku, tudíž opětovný nástup do školy a znemožnění trávení veškerých volných sekund s Geraltem z Rivie popřípadně s hledáme slashe s tímto zajímavým charakterem.
To ovšem nevěstí nic pozitivního, a zmíněný nástup nového roku, to ještě přihorší příchodem nové cosplay sezóny a samozřerjmě krvavě zasáhne mou peněžku; a tím pádem opět poklesne zbývající množství volného času na Geralta. A nejen jeho. Mám je oba dva, nemohla bych si do smrti odpustit. A pak je tu další věc. Je jich víc. Je to Resident Evil 4 a 5, rozehraných na začátku, taktéž Assassins Creed: Revelations a WOW Paladin lvl 9. Zmiňovat Amnesii nemá smysl, viděla jsem tolik gameplayů že nemám v plánu pokračovat a Daniel již není v kurzu.
Ještěže Star Trek online a Aion budou free to play až od února. Lucky me!

Život pařana na střední škole se může zdát složitý, avšak i zde lze aplikovat logiku a najít výchozí řešení.
PragoFFest pověsit na konto maminky, cosplay se budeš šít týden před festem, protože v té době snad již budou všechny výše zmíněné hry kvalitně dohrané a protože těch her mám nyní tolik nebude třeba utrácet za jiné.

Otázka nakonec zůstává, zda-li mi vyjde můj odvážný tah přednášet o de facto startrekovském slashi na anime conu, a pokud ano, budu nucena tvořit přednášku, jejímž účelem bude poučit a pobavit, ve škole a za plného provozu.

K závěru by bylo vhodné říci, že si pravděpodobně brzy obléknu něco červeného.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama