I am Sherlocked

21. ledna 2012 v 10:46 | T0bink4 |  Fantastično


Nikdy by mě nenapadlo, že budu až takhle obscesovat se Sherlockem Holmesem. Opak je pravdou. Mnozí z vás jste jistě zaznamenali popř. navštívili Sherlock Holmes: Game of Shadows s Iron manem v hlavní roli. Tenhle Sherlock se mi nelíbil, ani film, ani zpracování příběhu. Khů.
Bezesné noci mi způsobil seriál Sherlock od BBC. BBC. Ano. Vysvětlím. Všechno, co vznikne pod BBC je teplý. A neuvěřitelně.
Přestože první řada vyšla už před dvěma lety, tak vlna začala před pár týdny, kdy vysílali serii druhou. Třetí se plánuje opět za rok. GOD WHY? WHY?

A co je na tomhle Sherlockovi tak supr? Je zasazený do moderní doby, a díky Cumberbacthovi neuvěřitelně stravitelný. Když mi bylo poprvé řečeno, ať se na to podívám, moc jsem tomu nevěřila. A tak jsem to po nějaké době postahovala, a zapla. A to, myslím, byla docela zásadní chyba. Sherlock okamžitě získal moje sympatie a propuklo to v šílenství. Každou volnou vteřinu jsem to sosala. I přez počáteční rozepře s Sherlockovým vzhledem, jsem objevila novou závislost. Světe plač, přichází SH slash.

Já vám to nechci vyspoilovat, ale na konci série ten nufi fufatej Sherlock umře/neumře. Věděla sem že to přežije ale řvala jsem jak želva.
Miluju to. Defininitvně. Možná proto jako mý Cumberbatch akcent, možná proto, že si všichni myslí že jsou s Watsonem partneři, možná proto že i přez těch 6 dílů má jeden hodinu a půl.

Ovšem slashové prvky jsou ve všech verzích SH. Bydlí spolu, všude spolu chodí, Watson se o Sherlocka svým způsobem stará a pečuje o něj a udělal by pro něj cokoli. >8)

 


Komentáře

1 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 21. ledna 2012 v 13:36 | Reagovat

Kdybych momentálně nevejrala na Doctora a My Little Pony a kdyby měl jeden den aspoň 48 hodin, tak jdu okamžitě vejrat taky, už se chystam takovou dobu *q*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama