Vyděděnec společnosti

15. ledna 2012 v 14:09 | T08iNk4 |  Minové pole
...aneb nikomu neříkejte, co si myslíte o jeho inteligenci, stane se z vás vyděděnec společnosti, kterého údajně zavrhují vlastní příbuzní - o kterých ani nevíte že máte - a budete lůzr.

Info: Každej si prostě musí postěžovat. Článek je o lidské blbosti, která spolu s ukeho análním otvorem a vesmírem tvoří trojku nekonečných dimenzí.

Cool!


Moje kamarádka je neuvěřitleně vypatlaná, a já jsem ta špatntá, když se jí snažím pomoct, aby její inteligenční kvóta stoupla alespoň ze záporných hodnot.
Například; bavím se s ní o tom, že do kina na Sherlocka půjdeme až o týden dýl, protože dřív nemůžu, načež ona spustí, že jsem ji strašně zklamala, že si myslela že si na ní čas udělám - když si taky holka vzpomene dva dny před filmem - a načež se jí zeptám, jestli to třeba nemám stáhnout a stavit se o víkendu a ona se zeptá o jakým filmu to mluvím.

A když to jde takle pořád dokola, pohár trpělivosti přeteče...

Tuhle se pak ptala, jestli si myslím, že je Renesanční člověk. Chudinka asi nevěděla že renesanční člověk je někdo kdo je všetranně vzdělaný a umělecky nadaný, a tak jsem se já psala, jestli si myslí, že je všetranně nadaná a ona mě přirovnala k přežvykavému dobytku, prohlásila, že mi nebude dělat dvorní dámu a ať si svoje ignorantský kecy nechám pro sebe.
Na odpověď, že jsem se jí jen zeptala, jestli si o sobě myslí tolik, spršku ubohých nadávek zdvojnásobila a poté ukočnila spíše monolog.
Až později jsem zjistila, že si myslí že renesančná člověk jen proto, že jako strašně moc hraje Assassins Creed II.

Pomineme-li inteligeční zaostalost, je tu fakt, že jí připadá neuvěřitelně zábavné, když mě ustavičně mlátí, strká, šťouchá a válí se po mě, málem mi natrhne stehy od operace a pak, když jí pak šťouchnu taky, tak sem opět přežvykavej dobytek a co si to k ní vůbec dovoluju.

Takovouhle kamarádku fakt nikomu nepřeju, obzvlášť, když výše zmíněné šikanování probíhá/lo asi 9 let neustále. A když jí řeknu, ať toho nechá, vyrokuje s tím, že jsem jí kdysi ve školce údajně prokousla palec. Je to tak únavný.

Hodně zvažuju, jestli jí pozvat na svoje narozeniny, nebo je neslavit vůbec, protože ona by se určitě urazila, že jí nepučím/nedám mikinu, kterou přece měla dostat ona, ale místo toho dostala hru tři dny před jejím vydáním, kterou jí sice mohla koupit maminka, ale místo hry by měla dostat novej mozek...

Každopádně.
Zjistila jsem, že důvod, proč jsem si založila twitter se z Johna Barrowmana změnil na Simona Pegga.
Začal se točit Star Trek 2. Oh man. Simonovy zprávy toho sice moc neříkají, ale víme, že se ku příležitosti zahájení natáčení sešlo hvězdné obsazení Paramount Pictures a byli tam snad všichni herci, kteří kdy s Paramountem spolupracovali. Samozřejmě že i Shatner a Nimoy.
K filmu vím to, že to pravděpodobně bude začínat s Kirkem a Suluem. Myšlenka na slash na tento pár na mě skočila jen díky Simonovi: Solo/Kirk shot was official but Brad Bird, snapped this on his phone. Who's the photo bomber on my shoulder?
+ Asi před pěti minutami se oběvil další drb, že hlavní badass filmu bude zase Khan a bude ho hrát Benedict Cumberbatch, přestože nikdo ve scénáři nic o Khanovi neviděl. Ale Benedict je kušák, to se musí nechat. Chudinka Zachary, asi bude mít v kalhotech pěknej ohňostroj! 8D
Wooohooo.

A taky jsem byla na O2 : Pět let s vámi.
Schrnu to: Lucie Bílá, Kryštof, Support Lesbiens, Backwards a celé to uváděli Genzer se Suchánkem. A celé naživo + 400 kč na útratu. Já jsem neplatila vůbec nic 8D

Nakonec přecijen vyděděnec společnosti nebudu, nebo jsou lidé, kteří mě mají rádi a kamarádí se semnou imaginární?

 


Komentáře

1 Kulicka Kulicka | Web | 15. ledna 2012 v 14:12 | Reagovat

Dobry clanek, mrkni na muj web

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama