Smečkový reflex ~ PRGFF12

5. února 2012 v 21:07 | T-biňák, chibivulkánka456 a nebo zabijtetonežsetorozmnoží |  Minové pole

Report z Pragoffestu psaný na Pragoffestu.
Kapitánův deník, Pravdatum 5.2.2012/1:10
Jsou dvě hodiny ráno. Nemůžu spát a nemůžu na tumblr. Diagnostikovala jsem si nemoc, kterou trpí převážně yaoi fangrils a vlci. Smečkový reflex. Výrazné změny v mém chování po nalezení spřízněné osoby, jejíž jméno je pro mě nezapamatovatelné, jsou neodpustitelné. Tichá voda břehy mele. Potkala jsem své Star Trek cosplay idoly, a nějakým způsobem s nimi i započala přátelskou konverzaci, avšak můj status poklidné trekkie byl přednáškou o K/S slashi značně poškozen, až zničen, a nahradil ho status 'odstranit' . Díky oné slečně, se kterou jsme se daly do náruživých debat o vztahu mezi Spockem a Kirkem, mě teď pravděpodobně nenávidí. Po přednášce se promítá film, který se mi nelíbí. Začala jsem vlčet. Měla jsem někoho na rozebírání erotických podtextů v původní sérii Startreku, a neměla jsem zábrany. A tak jsem vypustila své nezrkotné já napovrch. Přestávala jsem se poznávat. Nestydím se za fakt, že ke StarTreku mě dostal slash, nebo spíše nedostatek slashe na fandom, na který jsem četla v době, kdy jsem StarTrek začínala sledovat.
Opilost řekla bych. A nebo skutečně smečkový reflex v plné síle. Dva nebohé chlapce mám asi na milionu fotek, a aktuálně kempím před ST místností, a stalkeruju. On je jeden kousek ode mne, a původně jsem si myslela, že konečně budu mít někoho na pokec, a ono se to celé jaksi podělalo. Před pány jsem nenuceně prohlásila, že je shipuju od té doby, co jsem našla jejich fotky a pak zhlédla video a výraz jednoho z nich mě šokujícně uzemnil a pak mi došlo, co to vlastně kurva dělám za cypoviny.
Na jiných conech předtím jsem asi tento smečkový reflex nevnímala, nebo byl potlačen silnějšími jedinci, a nebo to semnou v porovnání s nimi nebylo tak špatné.
Myslím, že se spíše budu držet prvotního plánu nevystrkovat růžky.
Co se týče samotného Pragoffestu, program je/byl skutečně velice nabitý, stalo se mi i to, že jsem se dostala do hladové krize, měla jsem asi 6 přenášek a promítání zasebou a bylo to tak natěsno, že jsem se prostě nestihla najíst.*huuu, teď tu prošel Váša 8D* Nejhorší na to bylo, že se mi křížily programy, na které jsem skutečně chtěla, inu nakonec to dopadlo tak, že jsem nešla ani na jeden a vyřešila výše zmíněný problém z výživou. *omg, někdo tu chce něco Polsky a dost řve...najít klidné místo se zásuvkou je technicky nemožné.*
O čem by se dalo mluvit a skutečně mě to velkolepě zaujalo byla 'Posádečka'. Startreková verze partičky. Když jsem si myslela že na Portyho přednáškách o životě či soužití s Japonci umřu smíchy, byla jsem asi hodně mimo. Dlouho jsem se tak dobře nezasmála a neprodloužila si život, a jak se zdá, v měsíci mých narozenin, měsíci, který nesnáším, a možná ještě nějakou dobu potom se stejně dobře nepobavím. Na moje šílenkářské výlevy z Bena Cucumberbatche to skutečně nemá. Lidé, co Trekken pořádají, jsou skutečně zajímavá skupina lidí.
Pak stojí za zmínku přednáška o Cosplayi od Alfreda a Myry, která ne že by rozšířila mé znalosti ze světa cosplaye, ale rozhdoně mi ulehčila krizi zda-li se na zamýšlenou postavu hodím či ne, a jak mám vystupovat, chci-li někdy své jméno slyšet na postu vítězů. *šmarjá, začínám mít hlad >:*
Mám pocit že těm dvěma - Johansonovi a P..někomu - se už dneska neomluvím, takže to vidím že se zašiju do SeriesConu na šílené promítání písniček z Glee.
Poznatek dne: Jít na 'Top 10 G/L seriálových scén' před 'Kirk/Spock, to co jste nevěděli a báli jste se zeptat' není úplně dobrý nápad. Mít psychický i fyzický orgasmus z Johna Barrowmana je zaručený způsob jak nepřežít K/S ve zdraví a v míru v duši.
Kapitánův deník: Konec. Pravdatum 5.2.2012 1:39

Dodatek: Lidé mi tu říkají Spock nebo alespoň vulkánec. Ne jak ti trotlové na Akiconu - prej romulan. Pche.

Dodatek k dodatku: Nikdy otevřeně neříkat jak jsem se dostal ke StarTreku, dostal-li jsem se k němu přez slash a to výhradně předn cosplayery hlavních protagonistů tohoto fandomu.

Dodatek k dodatku dodatku: Asi jdu spát. Je nuda.


O Pragoffestu po Pragoffestu
Kapitánův deník, Pravdatum 05.02.2012, 14:34
Je dobrý nápad kout železo, dokud je ještě teplé, a tak se pokusím zapsat z Pragoffestu co nejvíce po cestě domů.
Wůhů. Spala jsem asi 6 hodin, ale prolomila jsem ledy s Pelekem a Johnansonem *mwhahahaha *
Yay. Mám naprosto zdegenerovaný mozek, když jsem si ve čtvtek kupovala lístek na metro a házela tam padesátikačku, kterou mi to samozřejmě nebralo a nějaký čech mi anglicky řek že to padesátky nebere a já česky zaklela a následně anglicky odpověděla. Zabijte mě někdo. Do svého seznamu dokonalých mužů, který niní má 6 jmen, jsem přiřadila nějakého borce, který překládá hry a pracuje v xzone. Jeho přednášky - byla jsem asi na 3 z 6 - byli neuvěřitelné zábavné a on skvělý přednášející. Jeho přednášky se pro mě staly prioritou v game linii a už si nenechám ani jednu ujít.
*mwhahhahaha, já mám vlastně pořád nalepené ty uši, whííí*
Už toho více říct nemohu, neb je všechno husté popsáno v článku Pravdata 5.2.2012/1:10.

Celý con, ačkoli na první pohled působí víceméně chaoticky, avšak pod slupkou se ukrýává nádherné jádro, bych hodnotila velice kladně. Nechci se předbíhat, ale řekla bych že je to jeden z nejlepších conů pro Geeky na který se dá jít, tedy samozřejmě po Festivalu fantazie. Dokonce se mi líbil víc než většina předchozích Anime conů. Možná že i díky pestrosti programu, člověk se prostě nenudil.
Díky Pragoffestu se mi vyrovnal harmonogram conů zastoupených v každém ročním období.
- Pragoffest + Animeshow/Lipsko/Starcon + Animefest + Festival Fantazie + ComicsSalón/Fancity + Akicon -

Podle mě by to sneslo ještě víkendovou vánoční akcičku. Nějaké promítání a tak. No ono se snad časem něco najde, ukecat Vaška by nemusel být problém. Silvera na to. Ale dosud jsem ho nepotkala, bude to pravděpodobně Pravdoffestový mýtus.

T.
 


Komentáře

1 chimera_ally chimera_ally | 16. února 2012 v 23:35 | Reagovat

Zdravím :-)

To já jsem měla tu přednášku o K/S. Zajímalo by mě, jak se ti líbila jakožto divákovi :-)

Jinak ano, K/S není mezi českými Trekkies zrovna dvakrát oblíbený, ale zároveň proti němu nebrojí tolik jako jiné státy - docela by ses divila, jak moc jsou v zahraničí na slashery útoční.
Celkově situaci slashe u nás hodnodím jako "snesitelnou." Nelíbíme se jim, ale nic nám nedělají :-)

Pokud si myslíš, že ses před Johansonem a Pelekem ztrapnila tím, že jsi řekla, že ses ke ST dostala přes slash... Prosímtě, já s Johansonem chodím a slasherka jsem teda zarytá :-D
On jen rejpe, ale nevadí mu to...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama