Květen 2012

Tekuté štěstí

30. května 2012 v 22:29 | Tobinka |  Fantastično
To zní skoro jako lektvar z Harryho Pottera. ... Wait, what?!
#Vše co jse v tomto článku psáno, až na dva citáty, jsem řekla já, nikdo jiný. Pamatujte na to. Jinak vás nemine krutý trest, budete sežráni Blátotlačkou.

Ne, žádná ropa. Sice se jí říká Černé zlato, ale některý překladu filmů mluví i takto. Čaj. Čaj je to nejlepší co na téhle planetě rostě. Ani chmel, ani lidé, ale čaj. V čaji je síla, moudrost, naděje, víra. Čaj je jediná věc, která s vámi zůstane každý den, celý život. Pokud si ovšem nezapomenete nakoupit.
Musíme si vždycky pamatovat jednu věc. Na pití čaje je vždy vhodná doba. (Samozřejmě pak věc druhá, podle rodiny Barrowman, je vždy i čas na dezert.)
Všechny čaje jsou úžasně dobré. Japonské vám otevřou oči do světa fantazie, čínské a indické zahřejí srdce a britské vyrazí mozek z hlavy takovým způsobem že nebudete nikdy chtít přestat. (Podobnost se Stopařovýám průvodcem po galaxii je čistě náhodná. A nebo není?!)
Piju všechny čaje. Ale ty bristké ve mě vždy zanechají nepopsatelný dojem.


Když jsem byla malá, samozřejmě jsem čaj pít nechtěla. A pak mi jednou uvařili earl gray, osladili medem a zlili mlékem. Ok, fakt je ten, že mi nakecali, že je to bílá káva, barvu to stejnou má, a na první polknutí sem zezelenala, a když jsem polkla podruhé, dožadovala jsem receptu a celé konvice. Je dost možné že deset let sice ne pravidelného ale příjemného pití čaje formovalo mou osobnost, a nikdy to nezkončí. Pokaždý v tom čaji oběvím něco nového.

All we need is cup of tea. Ne, skutečně, jednou jsem svojí máme zabavila kávu a dala jí dobrý čaj. Jen na týden, ať to vyzkouší. Z unavené ženy se stala jarní víla, naneštěstí mi vešekrý čaj vypila ona, takže jsem skončila u rádobyovocných z tesca. ALe nevadilo mi to. Dostala jsem i čaj i k Vánocům. Byl to ten nejhezčí dárek, prý abych nemusela krást, což je smutná pravda. V jedné restauraci měli královskou nabídku čaje, žel za jedno odpoledne 40 druhů nevyzkoušíte, jednoduše pár rozkošných pytlíků mi zkončilo v kapse. Ale to je jiný příběh.

Zkuste to. Fakt. Místo coca-coly čaj. Měla jsem ráda jeden druh, bílý s jasmínem, při každém polknutí se mi v puse rozlila třipitivá eskapáda chutí, směs měsíčního světla a raní rosy, která v kontaktu s chuťovými smysly způsobila velký třesk v mojí puse; už se neprodává, ale když se proberete tím nespočetným množstvím čajových napodobenin, najdete určitě nějaký dobrý. Kupuju si Nativu. Už jen proto že je to asi nejlépe sehnatelný čaj v dostupné cenové skupině. Bio produkty chutnají stejně, ale všichni víme, chudý student... Jednou jsem sehnala i zelený čaj, ve zvláštní lahvi, chutnal velice zajímavě, ale nikde už ho nemají. Pak se dá sehnat i americký zelený čaj na vlakových stanicích -arizona-, je ucházející, ale nějak to není ono. *Damn, mám rozežranej mlsnej jazyk*. Ale nic z toho nemá na čaj uvařený doma, s láskou, která je oboustanná.

Tolik čaje a tak krátký život. Drink tea everyday. Tea is happines.Děkuji za pozornost. Nyní si dopřejte šálek čaje, zavřete oči a vstupte do voňavého vesmíru dokolaného nápoje.

Life ruiner

26. května 2012 v 14:36 | Tobinka |  Fantastično
... než začneme, to je fakt téma tejdne incest? Why? ;_;


Congratulation. You've just been LOKI'D.

Od začátku si kladu otázku, jestli ten ruiner je Tom Hiddleston nebo Loki. Nebo oba dva.
Nemáte tohle jako ebook? Docela šik kniha 8D

Tihle liferuineři vám začnou ničit život jakmile vlezete na riziková místa, tedy tumblr. Od premiéry Avengers se s Tomem roztrhl pytel. Jako to bylo s Bennem po Reicheinbachu. Nutno dodat že když vám život ničí oba dva, je to fakt peklo. A má svoje chapadla všude. Jedním z těch chapadel je Frankenstein. Jo, divadelní hra, ve které Benedict Cumberbatch hraje, a čirou náhodou to běží za tři tejdny v praze a já na to čirou náhodou jdu. Heartattack jak cyp. Stejně jako na Avengers z Lokiho.
Kdesi po netu proběhl Boromir a jeho One does not simply see Avengers only once. Vzala jsem si příklad. A ne, dvakrát mi to nestačilo. Ani třikrát. Takže až budu mít zase peníze, tedy nikdy, půjdu po čtvrté. A možná po páté. Ale to už budu, jak říkala Nag - otec mých dětí, glosovat zadky.

Eeeeem, jop.
*válí se s nima*
Tom Hiddleston causes instant pregnancy. Počkat, to tu už bylo. Vlastně to jde furt dokola. Tennant, Cumberbatch, Hiddleston, kdo bude další? samozřejmě crush se taky počítá ... Ach, doufám že bude aspoň trochu sexy jak tihle.

No, včera bylo 25. května. You don't say. Ručníkový den. Jo, pro dnešní cool děti to je jen nějakej fejsbůkovej ívent, ale co my, kteří známe tu epickou kulisu, pod kterou tenhle ívent vznikl. Stopařův průvodce po galaxii. Adam Douglas je další life-ruiner. Ten příběh je jednoduše geniální. Dost mě překvapilo, že v celém stotisícovém městě jsem nepotkala jedinýho stopaře. Ty lidi nečtou, jsou ignorantský a nebo nemaj odvahu si vzít ručník? U Hulkovejch kalhot, není na tom nic divného, prostě si budou ostatní myslet že jdete na plavečák.


A to ještě není všechno. V naše obchodním centru, které je dvanáct hodin prolezlé nepřízbůsobivými spoluobčany, je stánek s DVD. Mají tam kde co, Justina Bobra, Florence Welch, X-meny, a v neposlední řadě BBC Sherlocka. Když jsem kolem procházela měli ho tam. Skákala sem nadšením, že si ho po víkendu dojdu koupit. No, a když jsem po dvou a půl hodině procházela kolem stánku, Sherlock byl fuč. Kolekce tří dévédé s všemi šesti epizodami byla prostě fuč. A to stála tři kila. Přiznejte se, kdo jste to byl? Kdo tu zná Sherlocka? Aaaargh.

Mmmm. Oteplilo se, takže jsem i já začla nosit šaty. Jenže jak to bývá, ne každá nerd girl jich má plný šatník. A zrovna přišla výplata, a zrovna měli poštovné zdarma v jednom obchodě s Lolia šaty. A bez bot by se to neobešlo. Jen doufám, že to bude správní velikost, ty jejich tabulky byly dost pofiderní.

Don't panic.
A odpověď na vaši otázku života, vesmíru a vůbec je 42.
Hm, asi si to nechám vytetovat.
Nebudu se zlobit, když mi napíšete, kdoí vám ruinuje život. 8D

Avengers

19. května 2012 v 23:06 | Tobinka |  Fantastično
Protože LOKI.
*Loki Loki Loki Loki Loki Loki Loki*

Recenzi si můžete přečíst všude. Navíc já ani recenzi napsat neumím. A tak vám jen vyspoiluju a znásilním a zničím všechno, do jste dosud měli rádi na Avengers. I FUCKING SHIP IT.
Avengers. Vlastně, ten komix znám tak od 5ti let, kdy to běželo na Nově nebo v neděli na čétéjedna. A pak když moje milovaná Lucy přišla o 12 let později s tím, že bude film, byla jsem nadšená. Šly jsme na premiéru. Ten krutopřísnej déšť, kterej nás pak sejmul byl vedlejší.

Je to úplně strašně whooaaaaa film. Musela jsem jít i na třidéčkovou verzi, bohužel z dabingem, kuli kterému mi začli velmi výživně krvácet uši a očekávaný tlak na klitoris se ne a ne dostavit. Ale přecijen.
Když jdete na premiéru, je to v pohodě, vy a tisíce tumblrgifmakerů ho vidíte poprvé. Ale pak, když se objevili ty možné a nemožné pervy animačky, jsem se v tom kině podruhé málem udusila smíchy/slinamy/slzamy.
Přišlo mi to celé strašně teplé. Když se na scéně objeví Thor a unese Lokiho, a vy na celé kino zařvete: "tak už ho polib", není to moc fajn, zvlášť, když jsou v kině děti, který prostě nikdy předtím Avengers neviděli, a šli na to je proto, žýe je to teďka strašně cool. Jo, tyhle nátury mě fakt rozčilujou. V dubnu si to z vás dělá srandu, že čtete něco tak oldschool, jako je Kapitán Amerika, mluví o celých Avengers jako věci pro trapáky a všude to schazují, a jen to přijde květen a film do kin, strašně všude spamujou, jak to chcou vidět a pak po filmu jsou najednou strašný fandové. Rozbila bych jim ciferník, ale to je týhle nudtý hlouposti neodnaučí =_= A tak to je stejně pořád dokola, už to vidím, je tomu 12, nikdy neslyšelo jméno John Ronald Reuel Tolkien, ale strašánko lovískují upa bestovní filmešek jako je Hobit. *facepalm*.

Hey, zpět k Avengers. Nejlepší na tom, když to vidíte po druhé je, že čekáte že stanou scény o kterých víte že nestanou, ale moc by jste si to přáli a v ducuhu si to poředstavujete, a nebo podporujete film jekotem, je to k nezaplacení! Ale nutno dodat, že kdybych po teseract on momentu nezařvala "Héééj, eště Thanós" tak půlka z těch lidí odtáhne domů. Z Marvel filmu nemůžete jen tak odejít před koncem titulků ~


Ten film se shipuje. Věru, díky mě teď mnoho lidí nebude moct vidět žádného z Avengerů, kvůli tomu, jak jsem pak před kinem kamarádovi fanscinovaně vysvětlovala tu překrásnou romanci mezi Starkem a Bennersem či mezi Rogersem a Coulsonem. Awwwh. Right into heart. Nejsou fanficy. Tedy, tumblr je jich plný, jinak jinde je poměrně pusto. To ty fanynky spí, nebo jsou v emocionální shipšoku, že nepíšou nebo co? Nebo si nemůžou vybrat pairing?

Ach, ať už je další film. Nezajímá mě nějakej příběh, ale THORKI.

Jeden Avengers slash, nitrožilně prosím! Jsem hrůzný člověk, ale tohle se mi na sobě líbí. *Go egoism!*
19.05.2012. - Dneska byl Trekovský odznáčkový sraz. Zjistila jsem, že napříč tomu, že už měsíc ve škole bereme základy první pomoci, uvést někoho do stabilizované polohy mi dělá celkem problém, nicméně používaný subjekt to přežil a mám další úža odznáčky, YEEEY. Hej a nebýt to ve městě 10 kiláků ode mě, tak tam netáhnu, ale prý to příště bude u nás. U nás. U mě ve městě 8D #Epicwin

(I have no idea what I wrote to this article.)
Kapitola pátá

16. května 2012 v 21:05 | Tobinka |  Projekt Mary Sue
I am dying. Bože můj, dopiš ten brak za mě. Já chci dělat hru. Tedy, chci tu povídku kruci dopsat a předělat na grafickou novelu. Díky Nagat sem dostala ten nápad, umím s potřebnými editory a pamatuju si právný algoritmy. /Ale jaký je datum fakt nevím/
Začínám šílet. O povídce se mi zdá skoro každou noc, pronásledují mě fitkivní i reálné postavy a fakt že to lidé asi čtou. Někdy se bojím otevřít dveře, jestli tam na mě nečeká Nightmare. Je to nekonečné, zabíjí mě to ze vnitř. (Konec výlevu)

AN: HEEEEYYY..!!!111 WAZUUP? Jak se máte děcká? Jupí, je tu další úúúúžasná kapitolka....ááách já to žeru...komentíčky komentíčky braši ~~~ MUcQ!! <3<3<3

*Tobinka: Level up: Charisma +15 Krása +10 Inteligence + 20, ztracena schopnost "Vypatlané psaní", získána schopnost "Napiš to za každou cenu" *

____
Černý pasažéř. Slova vulkánce se nesla po můstku a zabodávala se jim do uší. Nightmare pohodíla svýma úža blond vlasama. Čerevná barva z vlasů již opadla, protože to dělala sKirkem a to jí pomohlo. Měla na sobě bílé tílko a maskáčové kalhoty, pásek s nářadím a s faserem a kožené rukavice.
"Jak je to možné?" zeptala se Lucy.
"Je tu o jednoho humanoida víc, než hlásí záznamy" řekl Spock.
"Krom jedné modré kočky je tu někdo navíc." pronesl Draek ze svého místa za Spockem a v náručí mu chrupala Iris.
"Ale jak by se sem někdo dostal?" Nightmare měla nepříjemný pocit z jejího odhalení.
"Pravděpodobně při transportu osob z planet na koncert" zabědoval Kirk.
"Proč ho ještě nehledáte?!" vyjekla Night.
"Nechcem vyvolat chaos, a taky aby ten chuligán věděl že o něm víte" odpověděl Kirk.
"A jak ho chcete najít?" ptala se Lucy
"Potřebujeme Nightmare a její vílí smysly" zahuhlal Spock. Obě dívky i Jim se na něj otočili a nechápavě hleděli.


Strange things

15. května 2012 v 22:54 | Tobinka |  Z druhého konce vesmíru
... divné, ale opravdu divné, zvláštní a fascinující věci se dějí. Jo, slýcháme o nich v telce nebo čteme v knihách, ale narovinu kdy se vám něco z toho sakra stalo?

Určitě jste nejednou narazili na člověka, který vám připadal šíleně úžasný a báječný, vzniklo mezi vámi přátelství a jen na vs záleželo na tom, jak dlouho vydrželo ži nevydrželo, či se nějak pokazilo vnějšími vlivy. Já jsem přišla o jednu "dobrou" kamarádku, a mám dvě nové, a to je, řekla bych, skvělý obchod. Ani jednu bych nevyměnila.
Právě teď jsem o víkendu byla u té, kterou znám kratší dobu a je pro mě nedocenitelná mnohem víc než kdy byla kamarádka, kterou jsem zanala roky.
Ale je v tom háček. Já jsem ji už jednou potkala. V době, kdy mě nikdo neznal a já neznala nikoho. Legendy vypráví že v těch dobách ještě cosplayeři nesoupeřili, byly dobré cosplay srazy a chodili se tam bavit normální otaku. Je to již mnoho století, ale mé svitky a papyrusy obsahují jen pravdivý záznam. Byla jsem tam. Tenkrát sem si říkala, že jsou to úžasní lidé. Nevěřila jsem, že je ještě někdy uvidím nebo že se stane něco tak fantatického.
Pokračovala jsem ve své epické digizměně, abych pak šla na Pragoffest a potkala svou novou spřízněnou duši.
A tehdy se to stalo. Nadpozemské. Zjistila jsem, že jsem ji už potkala. Před staletími, před vznikem Legend, na cosplay sraze. Osud nás svedl dohromady. YEEEEY.

Asi začnu věřit na tyhle divný nerozumový věci. A to jsem materialista. Je to vážně strašně moc děsivý a úžasný a nevím co si mám přesně myslet. Někdo, koho sem před čtyřmi lety jednou potkala a s prozíravostí vyfotila, je teď nejlepší přítel. I am amazed.

Tímto chci poděkovat všem mým kamarádům, kteří jsou naprosto awesome a strašně moc je mám ráda 8) Live long and prosper.

A taky, díky Animefestu, mám K/SMV, které hledám půl roku, od Akiconu, je to to nejgeniálnější, které jsem kdy viděla. *keeps replaying* Enjoy :3


Animefest 2012

8. května 2012 v 1:22 | Tobinka |  Madness
Edit: Asi za týden očekávejte ještě jednu recenzi, ta bude tak ubercool, že tomu sama nevěřím.

,,A co ty máš za cosplay?"
"Linu Inverse"
"Jé. A z čeho to je?"
"Ze Slayers."
"To neznám. Nějaké nové anime?"
"Si piš, z roku 1994."

Připravte si průkaz totžnosti, vytisklý kód a pravou nebo levou ruku.(nohy neberem).

Hello, my name is Tobinka, and welcome to Jackass Animefest 2012.


Achjo. Předem se omluvám za všechno kritizování, bojím se že ho bude hodně. Já jsem si tenhle fest prostě neužila jak jsem si představovala. Je mi to strašlivě moc líto, ale nějak už se mezi otaku necítím. A nebo za to může cosplay soutěž ? ><

Na fest jsme s Flashem přijeli asi hodinku před otvíračkou na registrace. Yey, já si blbě myslela že tam budem první, inu co si budeme nalhávat, celej vagón skoro plnej otaku. Užili jsme si stání a geniálního pobíhání po tramvajové zastávce ve snaze nalézt tu správnou, ze které jezdí šalina na výstaviště. Škoda že jsem si neztihla koupit paruku, kteoru jsem chtěla. Naštěstí ale jedem se třídou a s Terkou do Brníčka za měsíc.

Celé výstaviště na mě zapůsobilo svou rozlehlostí. Siriusly epic areál, věřím že jednou bude Animfest zaplňovat výstaviště celé. Nebo to bude právě Festival Fantazie, na který se celý Animefest těším. Nepřipadám si svá mezi otaku, to je ono, minul rok jsem viděla jen asi tři anime. Možná čtyři, ale víc to nebude. Naruto jsem viděla naposledy před dvěma lety, mangu jakbysmet, Bleach nesnáším a One Piece mě neoslovil, a když už je tu pak anime, které miluji už 6 let, a udělám si cosplay, ve finále to dopadne tak, že ho skoro nikdo nezná, i když je skoro jediné svého žánru. (Ale pravda, že vyhrály copslay z taktéž méně známých fandomů, ale jeden z nich byl hustoepický a druhá slečna byla nezapomenutelná svým veverčím ocasem)


Když se zamyslím nad cosplay soutěží z druhé strany, byla to téměř katastrofa. Nejprve se nechtělo nóbl italské cosplayerce vstávat, a pak nás nechali přez čtyři hodiny sedět v šatnách a čekat. Nebudu snad ani říkat nahlas, jak mě to hnulo žlučí a o kolik přednášek a promítání jsme přišli, a to prosím, jsme tam byli už od 7mi ráno, takže my z tělocvičny jsme vstávali v pět, a jak to tak bývá, na zemi se člověk nevyspí.

Mno jo, odpoledne jsem pak nějak pobíhala po areálu ve snaze vydržet v kozačkách na jehlách, a přemluvit svůj kotník, který jsem si geniálne zvrkla na podiu, aby nebolel a neotékal. Nakonec mi otekla jizva na palci, a tak jsem tam chodila s jednou botou dole. Nejmenší problém toho dne bylo dodržet role-play = sežrat deset tříchodových porcí jídla, naštěstí mi stačila jedna pizza (AN: děkuju Lilajs-chan za pomoc s konzumací). Byla jsem na přenášce Anime fantasy pro děvčata na které se mi podařilo usnout. Little bit confused jsem se pak socknula na chvíli k Trollům, pak i k Yuffie, se kterou jsme geniálně řešily Animekvíz, který byl způlky z nějaké mě neznámé hry :,D V noci se mi mě neznámým způsobem podařilo dostat na přednášku Yaoi očima akademiků, což byla prostě přednáška o tom, co se nám ženským na yaoi a slashi libí a proč ho sledujeme, a v jaké míře je to ve světě rozšířené. Potěšilo mě zmínění Star Treku /ne asi :,D/ BBC Sherlocka a gay Supernaturalu. Promítání Papa to kiss in the dark bych považovala za cool tak maximálně před rokem, a tak jsem radši ku obdivu kolemjdoucích hrála Diablo dvě.

Druhou noc na AF jsem to dala non-stop, kongresové centrum bylo prázdném ale když jste vlezli do sálu A, byl úplně narvaný. V sálu B bylo volněji, a byl skutečně komický pohled, lidé tam měli hlavy v klínech a spinkali, jen mál kdo sledoval co se skutečně promítá. Usnula jsem asi na půl hodinky, záznam z loňské přednášky o šermířství nebo o čem mě pak milýmy hláškamy probudil, a od té doby jsem nesměle poklimbávala u nějakého zvláštního anime, které si bohužel ani trochu nepamatuji, jen vím, že mne neskutečně rozčilovalo, že je u toho i supertravný opening a ending.

(Fronta byla asi za hodinku a půl pryč. Vidíte, pane Žitňan, že to jde)
A byla neděle. Jak já se těšila / a těším / na FF, kde se prostory i buffet otevírají naráz, a člověk netrpí hlady, protože najít v Chotěboři večerku je jednodušší než v Brně. Nevrlé dámy za barem omlouvá chutný párek v rohlíku za fajn cenu, i když si myslím, že v mém městě dělaj za buro a taky se uživí. Pak už jen komická přednáška Pokémonz on teh internetz, která na můj vkus mohla být o něco delší, ale byla dost vtipná, a tak se na dvacet minut volna zapomene. Po dalším posvačneí byla přednáška Hetalia v zemi za zrcadlem, na kterou se mi tedy moc nechtělo, ale co už nadělám, byla nakonec dobrá a i přesto že jsem prošvihla Cosfight, bylo to příjemě ztrávených 90 minut. Těším se na nahrané přednášky jako bylo Wizardyho Jak nevysvětlovat Anime ostatním, na kterou se jendoduše nedalo dostat, stejně tak na Hentai, aneb proč jsem to sakra četl. Pokud ale bude záznam tak kastrofálně špatný jako streaming ze soutěží a zahájení, tak si asi vipíchnu oči, protože taky chci vědět, jak moc jsem failila v cosplay soutěži, a jestli mi to za ten bolavý kotník stálo.

Ani jsme nešli na zakončení, namačkali jsme se do vlaku a opustili Brno. Dala jsem si takové přecevzetí, že vlezu do každý kostýmový soutěže, do který budu moct, ale jestli to nezorganizují na další fest jinak, asi nebudu mít chuť, protože jsem byla neskutečně otrávená. Těším se na Festival Fantazie, jakožto multifandom girl, protože když mě zrovna anime poleze zubama, půjdu na něco jiného, úplně jiného. Ale tohle na Animefestu nemůžu chtít, to je fakt. Kéžby byly pak k dostání nějaké přívěsky, ty letošní zadarmo byly fakt FFFFFUUUUU.


Kdo nepoznal mě, chápu, kdo nepoznal postavu, bude smeten z povrchu zemského, protože neexistuje geiánlější a epičtější anime. Později pak přidám lepší fotky. *Shit, kde se mi vzala třetí brada a proč je ta paruka tak rozcuchaná?!*

P.s. Nikdy, ale nikdy si neberte nic od Hintzua, zvláště ne, když jste Hetalisti či Homestuckaři. Nevíte co to obsahuje.

Byes, Tobi.

McSpock: Příliš mnoho chardoné

7. května 2012 v 22:20 | Tobinka |  Z mojí ruky
Aneb jak špatné jsou povídky ma sci-fi, psané na anime conu ve tři ráno.
Edit: V názvu podívky je chyba. Vlastně se to píše chardonnay. Whatever.

Autor: le Já
Fandom: Star Trek
Pairing: McCoy/Spock, Spock/Kirk
Rating: -
Popis: doubledrabble /přesně 200 slov/, kterak McCoy po Spockovi zatoužil, když víno požil.
Berte v úvahu kdy a kde jsem to psala. Je to shit.

____

Doktor McCoy měl, ostatně skoro jako každý den, svou melancholinckou náladu. Další poštichující slovní potyčka se Spockem, jako by mu nikdy nechtěl nechat poslední slovo, ten prokletý vulkánec.

Seděl ve své kajutě a přemýšlel nad sebou, a nad svým životem, a nad sklenkou francouzského vína pozdního sběru.

*
Tichý zádumčivý vulkánec brnkal tóny neznámé písně na lyru. Částečně takto oslavoval další slovní vítězství nad doktorem McCoyem, a částečně mu to pomáhalo utřídit si myšlenky.

*
Nejedna lahev už stála u dveří kajuty. Leonard zapíjel všechno co se dalo, zapíjel i neutuchající touhu po Spockovi, která ho trpce hlodala do mysli. Měl strach ze svých myšlenek. Ale v alkoholovém opojení nedokázal myslet racionálně, a tak se zvedl a opustil kajutu.

*
Spock přestal hrát. Byl příliš rozrušen. Uklízeje lyru do police zaslechl na chodbě kroky, avšak, brzy ustaly. A pak jen dech cizího.
"Jime, jsi to ty?" zeptal se tiše vulkánec.
Podezřelé, neb věděl, že Jim by neotálel se vstupem.

*
McCoy se otočil a zmizel zpět do kajuty. Spock nechce jeho, chce Jima. A tak si nalil z další lahve fancozského chardoné.

*

Spock dlouze hleděl na dveře své kajuty. Celý tento nepochopitelný příběh mu jemně pozvedl pravé obočí.

Pottermore

2. května 2012 v 21:58 | Tobinka |  Fantastično
Aneb dost bylo už Pottera. A nebo snad ne?!
Kdo o tom ještě neslyšel, nechť je vítán, kdo o tom slyšel, nechť porozumí, a kdo to hraje/čte/cokoli nechť mě přidá.
Griffindor, EyeNewt11007, bože mám přezdívku jak James Bond, jen o 11% víc cool.

Tak o co že se jedná? Pottermore. Interaktivní flash zpracování zatím prvního dílu Harryho Pottera, tedy Kamene Mudrců /dalo jí práci vzpomenout si jak je to česky/. Ku*evsky složitě se zaregistrujete, a můžete začít zběsile klikat a znovu prožívat deja vú s Harrym.

Siriusly, projít celou knihou vám zabere maximálně dvě hodiny, ale pokud jste fandové brýlatýho čarodějíčka, náramně si to užijete, největší záhul jsou pak kvízečky na rozzaření do kolejí či zvolení hůlky.
Ale je to švanda, jinak by to nehrálo tolik lidiček. Už brzo prý má být třetí kapitola, Jey Key nám jí slibuje už od srpna.
Tak hybaj hybaj do zběsilého poklikávání, neboť nic jiného zatím Pottermore nenabízí. Tedy, pokus nemáte zájem o ebook asi v pětatřiceti jazycích za pár šlupek.

Inu, a já myslím že si zase přečtu knížky, nemám jen poslední, nic co by dobře placená birgáda nezpravila. Ale nevím nevím, co to semnou bude dělat, když jsem přečetla všechny ty povídky, a teď nemyslím My Immortal, ale TY povídky, které nikdo se zdravým rozumem nečte. Yey 4 Snarry!

Jo, začnu číst, zase, musím, nebo si aspoń koupím ten iphone nebo amazonkindle, protože se nudím tak moc, že si kreslím i svou nejvíc sexy učitelku, která kdy na naší trolí škole mohla učit 8D Ne, siriusly, ale ona nosí průhledné šaty (skoro noční košilky) pod kterýma je vidět nic a všechno. No nečumte na její tangáče a perfektní trojky *Lesbian moments*
Yop, a psala jsem svýmu adorable crushi, ze kterého mám frustraci ve všech směrech (If u know what I mean) už tak před 14ti dny, a ten bobeš neodepsal, takže asi česká kostýmová scéna přijde o jednoho moc dobrého Spocka *Awéééé, 2 měsíce do FF*

A pokud vás nezajímá Harry Potter, Katniss Everdeen nebo Avengers /na které mimochodem jdem, na první vysílací čas 8D/, dovolím si vám doporučit jeden velmi libový luxusní film. Vrtěti ženou. Romantický příběh hlavního hrdiny a jeho touhy po kariéře a moderní vědě s erotickým naladěním příběhu o vzniku vibrátoru. Lidi, běžte na to, ten film není chujovina, on je dobrý, neurazí a ještě se zasmějete, dá se tam dokonce i shipovat. Je to velmi kvalitně zpracovaný historický příběh a hnedle máte téma na referát z dějepisu.

Cupcakes!


Noční výlety

1. května 2012 v 18:12 | Tobinka |  Madness

Yes, zas jednou moc kofeinu v krvi, deprese a Čarodejnice v jednom dni. Díky tomu jsme byli schopní během grilovačky hrát Diablo 2 a dokonce chcípnout dvakrát při prvním quetsy (Siriusly, ti mágové jsou na h-o-v-n-o!), rozebrat všechny možné a nemožné shipy v My Little Ponny a postěžovat si na nebohé creepery a endermany.
Jo, a taky noční procházka po městě, RPG Assassins Creed a pak v parku i Hunger Games... I'm Katniss Everdeen, bithcez 8D
Hej, byla to prča až do chvíle, kdy sem dolezla domů, a chtěla jsem spát, jenže jsem chcípala vedrema když jsem si otevřela okno, neschopně mě cockblockovala kůl omladina na fotbalovým hřišti a na jejich takzvané diskotéce.
A jedna komická historka pro hatery; když jsem si balhostně kupovala ve večerce plechovkovou kofolu, což je nejgeniálnější věc 21. století, objevila se tam jedna staršně moc nejvíc úpa hustá holka z devítky (doufám ýe chápete ten sarkasticky ironickej tón) a kupovala si chlast. Zazobaně a povýšeně se na mě koukla, tak říkám kámošovi, že chlastaj jen socky, že pravý boss pije chilli-kakao, a nebo kdovíco říznuté kdovíčím (All Haill to Animefest!) Vymaštěná ornitoložka čuměla jako debil a pak se začla potlemovat, mno když jsme si pak to kakako naložili, zbledla.

Buwhahaha, mám hotový cosplay na fest, a hodlám vám ukázat, jak se to dělá 8DD *ok, zase to projedu, 'cause have no chance, ale pak sejmu celý zbytek světa a bude mi to fuk... #dragonslave MUHAHAHAHAHHA* (Tobinka goes mad)

Konečně taky dokoukávám Star Trek, díky potrefenému očíslování jsem se koukla asi na 5 různejch prvních dílů, a tak v tom začínám mít solidní bordel. Ale neřeší to problém s nedostatkem slashe ;_;

Když se vrátím k tomu My Little Pony, dneska jsem spíchla šaty na Lunu 8) Ještě sehnat paruku, doufám že brně ji budou mít, taakže si ji koupím o AFku a budu spokojena 8D
Asi na ni mám crush. Nyan.
Chjo, a zejtra zas brigáda, připadám si fakt hustě že zvládám vražedné roznášení tuny letáků (a to doslova), do toho dělat prezentaci na Psychologii na téma Terminologie sexuálních menšin, do které jsem nacpala i fotku Benna Cumberbatche, a ještě šít dva cosplay + možná ještě třetí na premiéru Avengers.
Jo, a kdo jste jěště neviděl Sherlock Holmes: Gay of shadow, je mi líto, ten film je tak teplej, že se to vyrovná Star Treku, nebo Zkrocené hoře.
A nyní mě omluvte, musím se naučit tři spelly na kouzla a sehnat rádobyohnivou kouli.