Červen 2012

Hiddlesworth

16. června 2012 v 16:27 | Toby |  Fantastično
This is wrong, so wrong.
Aneb předconová depka.


... ke všemu smutku, ta trika jsou jen moc dobrý photoshop.Hiddleston a Hemsworth.
Nenávidím je. Z principu. Ne dobře, jsou úžasní, nedivím se že ten ship zaplnil celý můj dashboard na tumblru.
Těším se až vyjde DVD s Avenegrs, bude spousta krásných animací ze skažených scén >:D a prý tam jsou Thor/Loki momentky.

Ne vždycky mám ráda real-person slash/ship/whatever, ale tohle je tak strašně dobré, a navíc si za to můžou sami.
Navíc je všude tolik povídek a fanartů a všeho! Je to super, protože je toho hodně, člověk se nemusí trápit s nějakým shipem, který má malý fandom. MUhahaha. A ne, ani trochu mi to není blbý, chtít aby se spolu -cokoliv- dva chlapi, ještě herci, ještě slavní.Mno, a dneska je 16.6. Za třináct dní je Festival. 13. 5+8. 6+7. 9+4. Umřu. Viděla jsem složení programu, bude to nášup. Každou hodinu dvě nebo i víc přednášek. I must choose very wisely. Strašlivě mi trhá srdce například promítání Iron sky a A Scandal In Belgravia v jeden stejný čas. Přemýšlím kdy budu chodit na jídlo, záchod a další nedůležité lidské potřeby, pak taky nějaký to družení ke crushi...ohoho..ještě musím dodělat cosplaye... ffffffuuuu.
Ještě mizerný 4 dny učení. Kdy se vlastně legálně uzavírají známky? Ve středu, že? Ty dva dny /úterý se neučíme, huhahaha/, mám naprostou jistotu v jedné věci, a to, že fakt každou hodinu píšeme test. Omg, vlastně musím ještě něco napsat doma.
Jdu si dát meloun.


Ať dlouho žijí stupidní články s minimálním osahem smysluplného textu a se spustou gay obrázků :D


EEEEj, a taky se mi strašně líbí jak Tom Hiddleston tweetuje. Včera objevil hashtag n #hiddlestonsamry. Měl z toho strašnou radost. Posílal hodně lásky a tři křížky. My měly také radost. A mokré spodky. MOAR.

A teď, pokusím se zahipstrovat, a shlédnotu Alien serii.


Famous me.

12. června 2012 v 23:48 | Tobinka |  Fantastično

Tak se to zase stalo. Pamatujete na Starcon? Pokud ne, neva, vlastně to s tím nijak nesouvisí.
Vlastně se vám teď budu chlubit a smát do očí, jak jste malí, bezvýznamní a malí. Ne dobře, jsem sice povýšená chladná mrcha, chodím si v lolita botech s výrazem Haters gonna hate, ale nepodělit se s vámi o tuto fascinující věc by byla velká škoda.
Byla - jsem - jsem v telce. Prima [Cool] natáčela na StarConu, dělali tam rozhovor skoro s každým. Každým v kostýmu, každým cool a zajímavým, prostě lepším než já. Ale guess what.

Jsem tam já. O bože doufám že tohle nějakou dobu poběží na Coolu mezi seriálama a že to uvidí všichni ti snobové co mě nenávidí a myslí si o mě že jsem trapák, nemám žádnej život a povyšují se na mě. (Ne fakt, to si vážně myslej že jsou lepší než já když chalstaj a píchaj? Děcka hloupá jsou to..musí to být tak nudné v těch vašich mozečcích)

Děcka, nejlepší na tom je, že to není poprvé, co jsem byla v telce. Předtím to bylo v milovaném Game Page (který mají rušit, bastardi umouněný), kde jsem mluvila o hrách jakožto Altair. Najít záznam je takřka nemožné, ale jen vám řeknu že to mělo velký level stupidity. Pokud to stejně chcete vidět ...

Ashamed now? >D
Stává se země subkulturová celebrita, teda pokud už se tak nestalo po boku Nagat.

A k těm Lolita šatům, pokud ještě nemáte infartk z toho, jak awesome jsem.
Na těžké a vyčerpávající brigádě jsem si vydělala krásné penízky. A zrovna měl jeden obchod poštovné zdarma, a .. a... A!Tohle mám teď doma. Oh my gosh jsou to nejlepší kousky oblečení, který jsem si kdy koupila. Kecám. Ale jsou naprosto úžasné. V RHSkách se nádherně trollí ty maloměstký ubožáky a až bude teploučko a já si vyrazím v šatech, bude to nážez 8DD
Pro představu...
(Udělala jsem si i lepší fotky, ale jsem líná to přetahovat, zejtra máma stejně přiveze nějaký iPhone nebo Nexus nebo co. Smarthphones rules. Nejvíc když sou zadarmo. Těším se na to tweetování a instagram.)

Mnom, pokud jste pražáci, pište, jestli jste neviděli jak někde točí film. On tam totiž pobíhá Chris Evans. Do konce Června.

UŽ JE FFKO?!!Prometheus

7. června 2012 v 22:04 | Tobinka |  Madness
(Asi potřebuju rubriku "Filmové okénko" nebo nějaký taký shit.)

WHAT THE FUCK I JUST SAW?
Ne, fakt se mi to nelíbilo.
Dovolím si začít jednou citací.
Aneb jak to dopadá, když se hloupý scénárista snaží napsat chytrý film s chytrými postavami.

Bylo nebylo, jednou v kině objevil se trailer, který koule urval. Avšak, skutečnost jiná byla.
Řeknu to takhle, pokud jste viděli ten trailer čtyřikrát, a pořád si myslíte že je to jeden z nejlepších filmů tohoto roku, tak se připravte na pořádnou dávku jedu pod kůži.
Postavy které nepřemýšlejí, přehnaně histerické a omezené, oproti tomu vizuální a estetickí stránka která vám doslova urve koule. Ta propast mezi dějovou linií a provedením je tak šílené obrovská, že přemýšlíte, jestli to za ty prachy stálo, když podobný zážitek máte i z Galerie impressionistů.
Nejprve je dobré vědět, že je to prequel pro filmovou sérii Alien (Vetřelec). Já se to dozvěděla na konci filmu, a to už pak nebylo ono. A fakt od toho nesmíte nic očekávat, to sklamání je pak ještě horší.
Herecké výkony byly okouzlující, Fassbender coby mírně vyšinutý android, Idris Elba jako nejšílenější kapitán hvězdné lodi, kterého jsem kdy v nějakém filmu viděla. Fajn.
O bože, ale ta zmatenost. Film začíná nepochopitelnou, nelogickou a nesmyslnou scénou, která je vlastně pro film úplně nedůležitá a zbytečná.
Po tomto ubíjejícím úvodu se objevuje inteligentně vypadající skupinka hlavních hrdinů, kupovidu je tam Mary Sue, ale není úplná pí*a, jen přežije šecko. Dozvídáme se, že je fajn zbalit kufry a odlítnout na durhý konec galaxie.
Nápad to není špatnej, hledání tvůrce lidí, ale sakra takhle pohnojit to nemuseli.
S odletem do vesmíru přicházejí dechberoucí efekty, zelené plátno kam se podíváš, ale se soundtrackem a celkovými efekty to působí skutečně krásně. Seznamujeme se všemi postavami, které mají tak průhledný a jednoduchý charakter, že by jeden brečel - samozřejmě až na nevyzpytatelného vyšinutého androida a hlavní mary sue hrdinku.
Celý film jsem věřila že ty charaktery se nějak oživý něčím skutečně filozofickým či hodnotným a oni mezitím umřou... Jsou prostě odláknuté jak něco.
První dvě třetiny filmu jsou fakt podívaná, když přežijete patetický, kýčovitý a a prostý děj, docela si to užijete. A ne, fakt se nesnažte hledat logiku v jednání těch lidí, fakt že ne, a to ze dvou důvodů, za prvé tam žádná není a za druhé by jste si zbytečně vyškubali velké množství vlasů.
Poslední část filmu je vysilující. Už jen proto, že je vám jasné jak se co stane, půlku věcí prostě nechápete a scénaristi se ani nesnažili, aby to někdo chápal, a naprosto pošahaný konec, o potitulkové scéně nemluvně.
Já vím, pořád na ten film hážu špínu, ale krom Fassbendera, soundtracku, prostředí a pojetí jiného světa na tom fakt nic dobrého není. Postavy jsou tam zřejmě supersilné a namakané, například hlavní hrdinka má na břihu dvacet centimetrů dlouhou jizvu, přístroj jí to zacvaká na deset svorek a hurá můžeme bez větších problémů zase běhat, a to prosím bez nějakého řádného umrtvení. Asi stačí se nacpat ibalginem a píchnout si dva hypospreje.

Ne, já v tom nevidím jeden z nejlepších filmů, a ne není to tím že jsem žádného Vetřelce předtím neviděla, ale takový šílený hlouposti a chyby, které tam jsou kazí celkový pohled na film. Klidně tomu dejte Oscara, za prostředí a atmosféru, kterou tedy nemá každý sci-fi film, a že jsem jich viděla dost. Kuš kuš, ta závěrečná kombinace hororu a laciné akce mi rve mozek z hlavy.


Závěr: Film pro nenáročné diváky. Pár děsivých, zábavných, lehkých a napínavých scén namíchaný v koktejlu dokonalé atmosféry a porstředí s nelogickým a stupidním dějem. Myslím že potěší nejen fanoušky série, ale i běžné smrtelníky, pokud si nepředstavují nabouchanou dějovou pecku. Ale to bych chtěla moc.
>Spoiler< Lidi fakt, co to kur*a je, tomu blbounovi daj do pití nějaký virus, nevíme co to je, on ojede svou ženskou, která sice nemůže otěhotnět, ale druhej den, kdy její manžel zmutuje a umře, je ve třetím měsíci, na lodi maj superlékařský chirurgický pod, ale nemůžou jí tam strčit, a tak je s šílenýma křečama zmlátí a vleze si tam sama, bez narkózy jí stroj vyndá z břicha chobotničku, baba si sama urve pupeční šňouru, jizva na břichu je zacvakaná, ona dekontaminuje pod a zbytek filmu nikoho ten plod nezajímá, ženština si tam nevesele ale přeci vytrvale pobíhá dál, snaží se všem nakecat, že její původní čupr nápad letět sem už tak super není, všem je to ale volný, proto pochcípou ze strachu aby se jim nerozvinul charakter, a asi proto se z půlkilové mršky stala maxi chobotnice s mecha papulou, která pak hupsla na Voldemorta, který chtěl sejmout nesmrtelnou hrdinku za to že mu rozbila loď, zachapadlovala mu do krku a najednou z toho vyleze Vetřelec. WHAT THE HELL IS THIS SHIT?
Glorious porpoise

3. června 2012 v 19:09 | Tobinka |  Minové pole

Myslím že tomu říkají eargasm. IT HAS FUCKING 8 MINUTES. I CAN NOT TURN IT OF.
Bože, to sem zas na tom tumblru něco našla.
*lalalala lalalalala lalala lalalala*
Jé, spamuju. Vlastně sem vám chtěla říct o nové tumblr hře, kterou jsme s Eirwen vymyslely, založily a jediné hrály.
Byla sobota, byla sem s Ran na Avengerech s českým dabingem, oh god why, ale doma jsem byla už v osm, a tak co dělat se sobotním večerem. Tak sem si na nějaký děsivě trapný stránce rozklikla článek o koucorovi Tomu Hiddlesovi. Psali tam že měl původně hrát Thora. Hiddles, takový tintítko. Ech. Bylo mi doporučeno najít si ho nahého. Dobře, nějaký ten sval má, ale mno, na Thora by se fakt nehodil. A pak jsem se nějak dostala k tomuhle.

Je to Hiddles, je to nahý Hiddles. A tak začla pátrací hra: Najdi dobrý obrázek Hiddlesova *nemůžu tu to slovo říct, hodilo by to asi erory* všichni víme čeho, co má dlouhé jak nákladní vlak.
On ten tumblr je plný animací ze zákulisní scény, kde má Tom očivivnou párty v kalhotech, ale později jsem došla k názoru že není den, kdy ji nemá. Mno, mohl by přestat nosit kožené/upnuté kalhoty. Ale stejně by to bylo vidět >D

(To je zase smysluplnej článek.)

Eirw říkala že viděla HD animaci - záběr - přesně na tu jeho kládu. Když si to přiblížíte tak ve správný okamžik uvidíte asi tohle.


YES. Yes you have.
Mno, nakonec sme našli mnoho fotek v upnutých kalhotech, milostnou scénu z nějakého filmu kde je vidět jeho zadek a vypracovaný stehna a kdesi cosi, ale ta animace není k nalezení. Ty lidi prostě nemůžou dát tak Hiddlestonova kláda nebo Hiddlestonov nářadí atd. A napsat do tagů jen pínis je velmi velmi...cough...nedělejte to, jen mě to utrvzuje že jsem queer.
Každopádně, takhle kvalitně ztrávený sobotní večer jsem dlouho nezažila, normální lidi musí chlastat aby se pobavili, mě stačí jeden web a jedna kláda. Zkuste mi říct že jsem dětinská. Tumblr made me so cool.


Když už řešíme ty klády *cough* britských tumblrcrush herců, musíme zmínit ještě jednoho.
Tohle je liferuiner no.2, Cumberbatch. Fotka je z divadelní hry Frankenstein. Ze hry, jejíž záznam čistě náhodou poběží v Praze v kině. Jo, je tam nahatej. I zepředu. Ale kino má geniálně špatný systém na zamlouvání lístků. Rezervaci vám do týdne zruší. Samozřejmě že má místa jsou už prodaná. Takže se teď klepu jako ratlík, jestli to propadne někomu dalšímu a zajedu si ty vstupenky vyzvednout. Já to musím vidět, je to taková life-achievement. A vzhledem k otmu že druhou šanci už asi nedostanu a nemůžu sehnat záznam, doufám že to vyjde.

Mno, vzhledem k pochmurné kvalitě tohoto článku přídám ještě informaci o tom, že jdem se školou dělat laboratorní práce, tak kdyby jste slyšeli o výbuchu ve škole, byla jsem to asi já. Nějakým podivuhodným způsobem jsem sehnala všechno, co budu potřebovat. Připadám si jako doktor Horrible. Ještě ty moje černě obarvené a na Lokiho hozené vlasy. Awrhh.
Ještě jeden tip. Lidi, nemějte tumblrsex. Je to fakt otravné. Nějaké dvě slečny, které folowuju si to včera dost zajímavě rozdávaly. Můj tumblr pak vypadal vtipně: sex, Hiddleston, sex, Loki, sex, koťata, sex, Loki, Loki, sex. Atd. Bohužel, než jsem je stihla cockblocknout, přestaly s tím. Right in the feelings. Ale už mám threesome lesbian sex gify >DD


Kdyby vás ta Hiddlesova kláda zajímala... vůbec ale vůbec sem nedávám link. Chce to dobře zaostřit a trochu fantazie.

... Pokud se dostanu na toho Frankensteina, bude to bomba. Upirátím vám Bennyho. Teda jestli tam něco má... > NAGAT. Měla bych dostat nějaký übercool smatrphone, pravděpodobně s jabkem, umělou inteligencí a kurva velkou vnitřní pamětí. Když ne, prodám ho a koupím si ten s jabkem. Don't ask me why.


Hmm, a chci tetování. Fakt jo.