Září 2012

Does it feel like a triumph?

24. září 2012 v 20:17 | Tobinka |  Co nepatří na tuhle planetu

(V redakci dochází k emočnímu střetu, s negativním dopadem na kreativní sekci)

Znal jsem Nagat ještě než se stala slavnou!

19. září 2012 v 19:31 | Tobinka |  Banány
Aneb jak jsem se stal hipsterem a jak jsem poznal Nagat.

Edit: Netrefila jsem se. Heterosexuality was never an option. Ona jen nemůže vidět nahé ženy a má problémy s het-slashem. Jsem moc líná to opravovat.

Za doprovodu bubnů šamanských vrátíme se do minulosti, vrátíme se až na začátek.

Ale nejprve si ujasníme pár faktů:
Znala jsem Nagat ještě než to bylo cool.
Vtipy na Nagatinu výšku nejsou vtipné, přesně jako její výška.
Její prsa mají vlastní osobnost.


Tak tedy, v dobách, kdy byl ještě internet plný šílených 13tiletých yaoistek (a pořád ještě je, sakra...), kdy jsem se shipovala s existencema, který si mě už nepamatují a nebo nechtějí pamatovat, jsem ještě byla jedna z nich. Jedna z toho rodu nevychovaných, uječených a šílených. Byly to doby kdy Facebook používali jen ti odpadlíci, neznali jsme twitter, a tumblr se ani nejmenoval tumblr. Byly to časy kdy každý nalezený doujinshi na vysněný pairing byl cennější než zlato. (Erorr: V současné době nelze najít dostatečne dobrý příklad: Je to ještě lepší pocit než když najdete ropu, ale která 13ti letá dívka by chtěla kopat ropu, a je to ještě lepší než když současná 13ti letá dívka dostane první polibek. Počkat, mám to! Byly to takové epické pocity jako když 13ti letá dívka zjistí že je její těhotenský test negativní)
A má maličkost v tu dobu žrala Naruta. Kdo ne, že? Tenkrát i jiní obyčejní smrtelníci sledovali Naruta, je smutné že většina z nich si to dnes, ve své domělé a občanské, a však nikoliv mentální, dospělosti odmítá připustit.
A tak jsme v těch dobách minulých sedli na Googlův raketoplán který nás zanesl do říše internetu a hle, na obyčejně vypadající blogísek nějaké týpky, a ona tam měla ony převzácné doujiny. Okamžitě se z ní stal můj bůh a modla.


Jakýkoli-jiný-bůh-ve-kterého-jsem-tou-dobou-věřila chtěl abychom se staly BFF. Vlastně, nechápu jak a proč a kdy ale začly jsme si šíleně ajsíkjůovat. And then it came. Přišel soudný den. Bylo teplé letní neděle Advíkovské (ano, vážění, adÍkovské, cool jak sviň), hrála jsem s lidmi v minulosti pohřbenými bang, bože ona ještě měla modrou ofinku, jsem se s Nagat prvně potkala.

Nečekejte nic moc cool, žádný oskarový scény, prostě setkání dvou yaoistek, z nichž jedna je prostě chodící modla (to ty prsa, ale tehdá jsem to ještě tak nevnímala - a samozřejmě to IQ o kterým jednou napíšu chvalozpěv) a ta druhá psychopat. Lovely.
A čas běžel a fandomy narůstaly.
Nevím kdo to byl, a kdo za to může, kdo dal Nagat Homestuck a ona ho pak dala světu.
Ale díky. Mám pocit že (přeskočila jsem to období kdy jsme s Alexem začli fangirlit nad britama a ne nad kreslenýma klučíkama, což Nag trošku trvalo, na nějakou dobu se jich vážně vzdala ale pak přišli Trollové, a zapomínám na ten fakt že jsme s Nagat daly světu Hetalii, Yaoi magazín a stvořily jsme nepřeberné množství zajímavých fangirls, dobře asi to je důležité, ale ale je to o Nagat, ok? Já jsem jen obyčejný zloun) se pak zvýšilo její ego a ... musím si přečíst Homestuck, přecijen, má to fandom porovnatelný s Bronnies (ti 30tiletí pánové kteří se koukají na kreslené poníky a byli vyloučeni z 4chan, to se snad nikdy předtím kreslenému čemukoliv nestalo, takže se omlouvám homestuckies ale My Little Ponny fandom jakožto aktuální kreslené no.1 je prostě lepší, navíc všichni diváci chápou děj a události, což se o Homestucku říct nedá), a Nagat vždy přinesla do našich steretipních životů nové idoly (s tím Homestuckem mě neposlouchejte, ony to sosají už přez rok a mě to nenadchlo, mám ráda své brity) za což jsme jí vděčni, ovšem je jasné že s tím neskončila.

Od té doby co se vyskytuji mezi živočisným druhem zvaný G(L)eek, cítím se býti o krok napřed. (Viděla jsem to video dřív než ty) a k N mě váže jen málo věcí, přesto nemím pominout že si stejně pořád rozumíme, i přez mírné failení, jako třeba fakt že 10x denně jí vlezu po sukni na blog, řekněme že jsem se stala závislá na její inteligenční hodnotě (nejdřív jsem chtěla napsat prsou, ale udělat z Nagat pansexuálku je asi stejně náročné jako naučit Jeremyho Rennera chodit normálně, je to nemožné.) ale tahle žena plodí superchytrý metaforický výrazy rychlostí množené králíků.

Vlastně sem chtěla psát článek o pálení alkoholu a prohibici, ale to je mooooc mainstream, pak jsem došl k názoru že sem neviděla článek který by děkoval Nagat za její existenci a ne nepodlejzám a asi takhle budu spamovat s více lidma, nějak se mi tu dělá hromádka.


Řekněme že Nagat znám už od počátku věků, znám velikost jejího poprsí a její občanské jméno a je mi jedno že jí asi ani neznáte, a jestli jo tak asi ne tak dlouho, ale prostě jo, Nagat, mám tě ráda a teď tě tu znásilním pomocí gifek.
Brave

15. září 2012 v 15:59 | Tobinka |  Fantastično
"....co....cože...? ASDFGHJKL JE TO SKOTSKÝ OMG WTF TO MUSÍM VIDĚT"

Není to Skotský, je to ve Skotsku, ještě lepší!
A tak bylo rozhodnuto.
Vtipné je že jsme všichni znali z paměti soundtrack a texty písní ještě dřív, než to vůbec bylo v kině.
Rebelka.
Ten překlad mi zabíjí všechno. AAaaargh. Dyť nikdo nepřkládal Shreka nebo Harryho Pottera na Jindru Hrnčíře. Proč? Chjo.
A další věc, samozřejmě že to tu běží jen s dabingem, kterej prostě nebude dobrej ani kdyby ho dělali chytrý a dobrý dabovací studia. Nejlepší dabingy měla vždycky česká televize a to před deseti lety. Vím co říkám.
Takže Brave. Spoiler alert.


Příběh začíná když je Merida ještě pískle. Má narozeniny a tatík jí koupí luk, což považuju za nesmírně strategický a dobrý tah, vzhledem k tomu že jsem sama v jejím věku dostala jen dva Keny a pak je šipovala. A vidíte kde jsem dnes. Škrvně si začlo střílet a potkalo bkudičku. Ta scéna je nádherná. I v dabingu. Ten super-mega-ultimate happy face " I saw jack'o'lantern ". Ten mě dostal, a jako klasicky se objeví i zlo, a tak úplně super tatík Meridy přišel o
nohu.
Time warp.
Merida je starší a má klasický teenagerský problémy (tedy má krámy) a potíž s mámou. Ona chce
aby se její mám-strašně-cool-vlasy dcerka vdávala. A to je moc. Hů, Představte si že je vám
17, jste profící s lukem, jezdíte na divným koni, shipujete se s kdekým a máte se vdávat.

Z prvu klišé zápletka se promění ve vskutku nevídanou a originální zábavu. Až mě to u srdíčka
chytlo, jak to smutné a překrásné bylo.
Vlastně je celý film o vztahu dcery a matky a určitě by ho měli všichni vidět. Hlavně dněšní SWAG mládež, jenže je to defakto film pro děti, ale kde jsou ty časy kdy byla kina plná týden předem a ty děti, které mohli jít do kina byly úplně nejvíc borci a machři. Nás bylo v kině 5. Já s Lucy a Doctorem a nějaká holčička s maminkou, ale ty jsme asi zastrašili tím, že jsem ze Zvonilky udělali lesbičku. Ani na potitulkovou scénu si nepočkali.


image

Ona je strášně krásná ;_; Go and enjoy, my lovely peasants.

Doctor Who S07 E02

8. září 2012 v 22:11 | Tobinka |  Fantastično
Spoilery. Spoilery spoilery spoilery. Pokud se chcete vyhnout přímé konfrontaci s nečekanými zvraty v DW, tak si to běžte okamžitě pustit, nebo si vypněte internet. Pokud jdete jen náhodou kolem...tak stiskněte Backspace.

(Jak moc stupidní je článek z jedné gifky? A všeho dalšího co k tomu na tumblru bylo?)
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*


Není to photoshop. V tom díle to fakt je. Koukali jsme na stream z británie.... Achjom...teď už mi nikdo na blog nepůjde. How terryfingly sad.
ihuggedfakecarlos:
#RORY YOU ARE NEXT
THIS IS NOW RELEVANT

Kissing the Doctor like a Pond.

ep 1 : EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS EGGS
ep 2 : BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS BALLS

The Doctor: You don't have any vegetable matter in your trousers, do you Brian?
Brian: Only my balls.
The Doctor: .....I'm sorry?

The Amazing Spider-man

7. září 2012 v 19:45 | Tobinka |  Co nepatří na tuhle planetu

Zapomeňte na Spider-mana od Sama Raimiho. Strašně mi to připomíná Star Trek. Vezmete původní koncept a nacpete to do jinýho vesmíru. Tedy, defakto to solidně pokudníte. Jako většinu remaků.

The Amazing Spider-man aneb všechno je úplně ale úplně jinak.
Achjo, ten film mě sklamal tak moc, že se mi skoro nechce psát.

Na začátku je hipster. V prostřed debil. Na konci...hm, na konci je fajn. Jenže má to zásadní chybu. Andrew Garfield má perfektní zadek a v tom filmu je tak málo záběrů... prostě to nebylo ani trochu fér, vezmeme-li v úvahu, že na jeho kámošku Gwen (Emma Stone - mexická vlna za 3...2..), jejíž papá měl být ( A vlastně byl, v tom starším Spidermanovi, a navíc jeho dcera byla syn a bf Petera...a spousta dalších divných věcí) GreenGoblin, ale ve filmu zařval, tam má skoro vidět kalhotky.
Je tam Stan Lee. A má geniální scénku. Ale ta v Avengers byla lepší, ta vystřižená. Když nebudete líní, najdete to. Upozorňuju že YT je tu ultra-high cockblocker.

Ve filmu je záporák kámoš Peterovejch rodičů, nějak mu chybí ruka a chce jí spátky, jeho jméno bylo tak jednoduše mainstreamové že jsem ho zapoměla. Peter vleze kam nemá a není divu že ho kousne pavouk. Ale je to pěkně trapný, aby mohl střílet pavučinu, musí si vytobit takovou věc, kterou mu tam pak pan chybí-mi-ruka-tak-se-změnim-na-ještěrku rozfláká a má po srandě, nebo spíš po pavučině.

Klasické klišé, Lizard chce nechat proměnit celé město ale na poslední chvíli je zastaven. Nic moc superhustýho nečekejte. Ale mooooc pěkný efekty.
Tohle v původím filmu není, a je to boží scéna 8D

Zjišťuju že jsem skeptik, a když se mi film nelíbí tak to dávám najevo. TROLOLOLO.
A ani trochu toho nelituji.


Zářiová krize

4. září 2012 v 16:26 | Tobinka
... dramatický moment ...
Hahaha, mám internet hodinu denně. Fuck.

Snažím se ho využít k synchronizaci školního života s blogováním tumblrováním přípravou a hraním Portal 2. *Weeeeheeeetley FTW*

Za všechno můžou šneci!

Potato.