Červenec 2013

Král je mrtev, ať žije král.

19. července 2013 v 15:20 | TObinka |  Z druhého konce vesmíru
Má to být reference na Fable 3. Ale co už,

Věděli jste, že na Steamu existuje letní výprodej?
Tedy, asi ano, že se tomu nedá odolat a prostě si koupíte 15 her, o který byjste normálně ani nezavadili a nadosmrti se u toho seknete?


Jak to tak většinou chodí, půlku her bud hrát 5 minut a odinstaluju, ale nekupte to za 3 eura a když sou k tomu ty trading kartičky.

Ale jednu z her sem dohrála. To chce potlesk.
Byl to právě ten Fable. Ve slevě byl už asi v Květnu, já to hrála teď. Řeknu vám, lesbická princezna FTW. I když tak nasírací konec má jen málo her. No uvidím až dohraju...aha....nedohraju Zaklínače. To je tak, když celou hru maxujete spelly, který vám sou na konci úplně na hovno. Hurá, jdem to hrát znova. A to do toho dělám dva cosplaye, tři přednášky a chodím do práce.
Každopádně, ze spousty her jsem opravdu nadšená, napřílad prokleté Devil May Cry, Dante je vážně hnusnej, ale jendou za tisíc let vypustí z úst nezapomenutelnou hlášku. Další faktor, a to že hra začíná tímhle cápkem kompletně nahatým, kde jako cenzura funguje pizza a lahev bourbonu tomu přidává. A Vergil je nehorázně sexy. Tolik co dodat.
Bioshock Infinite je na Steamu dopiče drahej, a JRC má skvělej pack, že dostanete i jedničku. Ale ta hra je kurva těžká, není nic lepšího začít celej gameplay bossfightem.

Tedy tolik k tomu, co dělám, když zrovna nehraju LOLko, nebo ve 3 hodiny ráno nehledám materiály na přednášky.
Jo, upsala jsem duši satanovi.
Pokud by jste zavítali do jámy pekelné, tedy na Advík, tak ty tři moje budou ze všech nejlepčejší, protože budu o LOLku, Lesbičkách a o soundtracku.

Král domluvil.