osu!

7. března 2014 v 8:03 | Tobinka |  Madness
Hmm, ne, teďka to nemá ani za mák společného s bývalou válečnou trojvelmocí, i když můžu říct že to vzniklo na východě.
Nebudu ani tvrdit, že jsem objevila ameriku, vlastně si spíš připadám jako Internet Explorer.
Život je ke mě neuvěřitelně štědrý, a nelhala bych, kdybych tvrdila, že kdejaká africká slámová vesnička má lepší internetové připojení než já. Vzhledem k tomu, jak moc se blíží maturita, hledám kdejaký způsoby, jak oddůvodnit svou prokrastinaci. Protože se nemůžu vymlouvat na League of Legends, musela jsem najít nějakou podobně časožravou návykovou blbost. (O hraní na PS3 40 hodin nonstop někdy jindy.)
Od mé dokonalé a nejlepší Eseony jsem dostala osu! a k tomu 600 map.

Kdo ví o co jde, asi se mi nečekaně hlasitě směje, jak moc brzo jsem tu osu! objevila. V tuhle chvíli se na League of Legends vymlouvat můžu.
Nicméně, řekla jsem si, že to zkusím, ano, tak moc jsem se nudila a ten pitomej bossfight ve Final Fantasy XIII mi pořád nejde.

V podstatě jde o to, že do rytmu písničky se snažíte trefit to -posraný- kolečko nebo cestičku.
Je to takový dédéerko, kde vám stačí myš, osu! mania a postahované beatmapy. Výhoda je, že v osu!manii je více módů, a nepotřebujete mít u sebe vždycky myš (třeba chytání ovoce, i mean, kdo by si nezachytal pár hroznvých vín a jablek do rytmu metallicy) které se ovládá klávesnicí.
První mapy vám budou připadat jako utrpení, ale, když jsem přišla na pricnip, jak to hrát, odmítaje číst jakékoliv tutorialy, začla jsem hrát těžší mapky. Je to chytlavé, je na to trilion písniček. A to je asi tak všechno.
Nemůžu se od toho hnout. Jak typické. Když chci hrát lolko, jdu na adventuru k BFF, který sice bydlí o dvě ulice dál, ale pro tak pohodlného člověka jako jsem já je to spíš cesta na vrcholem Čumulungmy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama